Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Idetartozik? Ez nem baj?...

Idetartozik? Ez nem baj? Ilyenkor mitévő legyek? :S

Figyelt kérdés

Nem tudom ez a kérdés ide tartozik,de azért felteszem és szeretném ha normális válaszok érkeznének mer ez nekem nagyon fontos.


Az van,hogy én járok csoportos terápiára (ahol velem együtt 4-en vagyunk lányok)és az arról szól,hogy hogy "utasítsuk" vissza negatív gondolatainkat.(15 vagyok)

Nekem csak az a "bajom" hogy a levegő vétel nem igen sikerül,de egészséges vagyok,semmi bajom tényleg,csak ha egyszer nem sikerül a levegő vételem,akkor egy kicsit beparázok.Amit ott beszélünk terápián azt mondta a Pszichológus hogy mondogassam az magamban,nyugodtan:"a légzésem normális" igen ez sikerül is,de az lenne a kérdésem,hogy ez nálam csak egy beképzeltség?

(Mer voltunk vizsgálaton is és tényleg egészséges vagyok.)

Amikor mondogatom magamban,a szöveget akkor okés minden,és vidám vagyok stb.(ilyen terápia minden szerdán van és megyek is) Csak hogy egyszer valamikor leszek olyan erős és legyőzőm ezt a "rossz negatív gondolatot?"

valaki van/volt ilyen esetben? sokat segítene!


kutya Kiállításra megyek,most csüt.pént.szombaton és már magam elé képzelek hüjeségeket.hogy mivan ha rosszul leszek,meg kórházba kell vinni stb.:( (de nem akarok ilyenekre gondolni,ha rágom a körmöm,akkor jobban beparázok,ami rossz.:(

Amikor suliban vagyok akkor semmi bajom,meg se látszik rajtam,észre sem veszem.(írhattok üzit is szívesen válaszolok!) :) Bocsi,hogy hosszú lett,a kérdésekre válaszoljatok.:)) előre is köszönöm


2012. febr. 13. 22:14
 1/10 anonim ***** válasza:
Légzésgyakorlatokat csináltok?
2012. febr. 13. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Gondolom, mert a suliban más köti le a figyelmedet, nem gondolsz rá. Próbálj sulin kívül sem foglalkozni a légzéseddel.
2012. febr. 14. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
valószínűleg stressz van a háttérben. ráadásul most már biztos pluszban is rágörcsölsz a gyakorlat közben a légzésedre...nyugi, ugyanez van velem is, tényleg nincs semmi szervi oka. ráadásul a körömrágásból, meg abból, hogy előre magad elé képzeled, hogy mi lesz ha rosszul leszel, szóval ebből is az jön le, hogy stresszes vagy. szóval inkább ezen dolgozz, és akkor a légzésed is nyugodt lesz később.
2012. febr. 14. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mennyi ideig tudod visszatartani a lélegzeted?Edzegesd kicsit a tüdődet.Az legyőzi a félelmet ha biztosan túlélsz fél percet,annyi csk elég hogy észrevedd veszed e a levegőt.
2012. febr. 14. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

nagyon szépen köszönöm a válaszokat! Sokat segítettek.nem csinálunk légzés gyakorlatokat.

Csak attól félek,hogy előre látom a dolgokat mármint,hogy mi lesz ha ez mi lesz ha az lesz..olyan rossz.

és mindig mindenért izgulok.holnap megyek fodrászhoz és izgulok,mi van ha ez lesz vagy nem tudom :(((

2012. febr. 14. 16:34
 6/10 anonim ***** válasza:
ez a légzéses vmi helyett inkább figyelj a lényegedre, mert amit most csinálsz azzal nem fogsz felszabadulni:)
2012. febr. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 melike11 válasza:
Szerintem pánik rohamod van amikor nem tudsz rendesen lélegezni. Velem is ez van....................(
2012. febr. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
nem, a pánikroham ennél sokkal rosszabb és összetettebb.
2012. febr. 17. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 mustafa33 ***** válasza:
Ez nálad "csak" félelem, vagy elő is fordul, hogy egyszerűen, ha nem figyelsz nem veszel lélegzetet? Hogy a lélegzetvétel néha csak tudatosan működik? Hogy vagy ezzel alvás közben? Van olyan félelmed, hogy mi lesz ha elalszol? Kérlek válaszolj ezekre, ez segít az elemzésben.
2012. márc. 3. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Minden okés,ez csak stressz.Tényleg.. :)
2012. márc. 3. 23:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!