Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Ha valakit megszáll egy...

Ha valakit megszáll egy vámpír, hogyan lehet kiűzni belőle?

Figyelt kérdés
Van egy csaj (osztálytársam), akinek nagyon tetszek, de ez nem kölcsönös. Össze akart velem jönni, de én udvariasan visszautasítottam. Utána ő egyre depisebb lett, minden nap tiszta búvalbaszott arccal jött suliba, naponta többször is pityergett. Mondták a barátnői, hogy felejtsen el engem és keressen más pasit, de ahogy teltek a napok, ő egyre szomorúbb és szomorúbb lett... Egy hét után vettük észre, hogy mintha nem lenne önmaga. Nagyon sápadt volt az arca, semmitmondóak voltak a szemei, ki voltak hegyezve a körmei és ami a legaggasztóbb, hogy vért akart inni. Azóta csak rosszabb lett. Folyamatosan az osztálytársaim vérét akarja kiszívni, és harapdálni akarja mások nyakát. Azt mondta, hogy megszállta egy vámpír, és lassan teljesen az irányítása alá kerül. Éjjel szinte nem is alszik. Bár nekem nem tetszik a lány, de aggódok miatt, ahogy sokan mások is. Hogy tudjuk kiűzni belőle a vámpírt? Aki tudja a módját, az írja le.
2012. febr. 26. 17:56
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
Szerintem csak azt akarja, hogy figyeljetek rá. Különben is, a vámpírok nem szállják meg az embert. Azok a démonok, nem?
2012. febr. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 A kérdező kommentje:
Ő azt állítja, hogy egy vámpír lakozik benne, és irányítja.
2012. febr. 26. 18:05
 3/37 anonim ***** válasza:
9%

Vagy kamu a kérdés, vagy a csaj tetteti.

Ha nem akkor egy démon szállhatta meg, akik akkor csinálják ezt ha az ember depresszióba esik...

A depressziót a démonok okozzák, hogy ezzel az embereket kínozzák.

2012. febr. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
A "démonok" nem feltétlenül kínoznak. A bűnöket megtorolják. Nem valószínű, hogy megszállta bármi is. Jó lenne vele beszélgetni, akár barátilag is... :)
2012. febr. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem kezdhetsz félni, rajtad kegyetlen bosszút fog állni mert visszautasítottad. A kutyája leszel :DDDD
2012. febr. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
100%
Locsold le szenteltvízzel és ha ez nem hat akkor ott van a fakaró és az ezüst
2012. febr. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 A kérdező kommentje:

Jóban vagyunk. Beszélgettem már vele barátilag is, de ő többet akar, mint barátságot, én meg nem. Hogy tudnánk a vámpírt kiűzni belőle? Erre válaszoljatok!

Én nem hiszem, hogy tetteti, mert elég durva dolgai vannak mostanában, de hogy lehet kideríteni, hogy tetteti-e, vagy sem?

2012. febr. 26. 18:24
 8/37 A kérdező kommentje:
6. hozzászóló: Köszi! Majd kilopok a templomból egy üvegnyi szenteltvizet és lelocsolom vele, hátha az hat.
2012. febr. 26. 18:27
 9/37 anonim ***** válasza:
100%

Szenteltvizet te is készíthetsz!

Csak víz, és só kell hozzá.

Na meg valami szöveget rá kell mondanod!

Keress rá google-ban h: Szenteltvíz készítése

2012. febr. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
100%
Ez a szerencsétlen vagy szándékosan csinálja, vagy egy bizonyos pszichológiai állapotba keült. Ez egy olyan állapot, amikor igazából nincs benne semmi különös, mégis, a csaj addig fantáziált és depizett, h végül ő maga is elhitte a vámpír sztorit. Most azt hiszi, h tényleg megszállta őt valami, pedig nem. Itt csak egy módon segíthettek. Vagy pszichológus, vagy pedig egy ennél valamivel furmányosabb módszer. Eljátszhatnátok, h kiűzitek belőle. A lényeg az , h a lány azt higgye, megszabadult a démonától, innenttől már minden rajta m'úlik. Csak legyen hatásos az ál-vámpír űzés, h bízzon benne.
2012. febr. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!