Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Melyik vámpír klánba sorolnáto...

Szofivamp kérdése:

Melyik vámpír klánba sorolnátok engem?

Figyelt kérdés
magamnak való, hatalmas képzelőerejű, morbid és erőszakos dolgokat kedvelő zeneimádó beszólogatós csaj vtam:D
2012. febr. 12. 19:40
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
89%
nőlj fel, kiscsillag! vámpírok max. a mesében vannak - abban az értelemben, ahogy te gondolod. annyira még az ezotéria rovatban sem holdkóros senki, hogy komolyan vegye ezt a kérdést. építss le egy kicsit a Twillight és Vámpírnaplók szekcióból az agyadban! remélem hasznos volt számodra a válasz, szerintem megérdemlek egy zöld kezet..;) szép napot! 16/L
2012. febr. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
60%
én a torreadorra szavaznék, az előző hozzászólón meg jót nevettem :D
2012. febr. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
81%
az idiótába
2012. febr. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
78%
mondom zöld! :D színtévesztőknek világosbarnának, színvakoknak halványszürkének tűnhet..(:
2012. febr. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
49%

Mégis hogyna gondolod ezt a vámpír dolgot?


Fétish szinten mint a Corvus és Rita meg a hozzájuk hasnlóak, akik fogat is műttetnek maguknak, és a vérre izgulnak? Ezen belül nem tudok klánokról, mondjuk nem vagyok benne annyira a témában.


Vagy csak szerepjátékban, időtöltésként?

2012. febr. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
0%

Van egy dal neked írták:

'Álom világ amiből felkelj hogy ébredj, álom világ MOST VÉGE' : D 14L

2012. febr. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
45%
sub troll vampyre
2012. febr. 12. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
87%
nem írtad le melyik vámpír történetre gondolsz, de egy normálisan kidolgozott világban általában csak befolyásos embereket fogadnak maguk közé, hisz mi hasznuk egy olyan kislányból, amilyen te is vagy? max ritkítanád az élelmiszer forrásukat és bajt okoznál, ha bármiféle hatalmat is kapnál. ezért max ghoul lehetsz:D
2012. febr. 13. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
34%
hmm szóval vad vagy az ágyban?:$ merre laksz?
2012. febr. 13. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
74%
ezennel kinevezlek az Egós R*banc Klán fővezérévé, gratulálok!!
2012. febr. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!