Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Úgy érzem semmi közöm magamhoz...

DemonicEnigma666 kérdése:

Úgy érzem semmi közöm magamhoz, abszolút semmi, úgy érzem máshova tartozok, és állandóan euforikus, emelkedett tudatállapotban vagyok, pedig semmi okom rá. Vajon mi lehet e különös jelenség forrása?

Figyelt kérdés
2012. márc. 6. 16:31
1 2
 1/13 Diavolino44 ***** válasza:
100%

Miert keresed az okat?

Inkabb hasznald ki. Orulj neki hogy valami jo tortenik veled!!

2012. márc. 6. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Talán lökött vagy
2012. márc. 6. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Ha meditálsz egy ideje, valószínűleg a felemelkedés... :)

Nagyon jó érzés, nemde?! :DD

2012. márc. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 vespana ***** válasza:
A világ változik és vele együtt mi is egy magasabb energia szintre kerülünk , nem kell most itt a majákat említeni vagy más dolgot attól még ez az energia körbe vesz és egyre csak nő egészen addig amíg eléri az 5.szintet és legyél boldog és az elkövetkezendő csodás dolgokat kísérd figyelemmel továbbra is ilyen emelkedett rezgésszinten és szeretettel a szívedben. Mert hidd el a csodák bennünk élnek még akkor is ha egy hatalmas folyamat részesei vagyunk. :)
2012. márc. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Pontosan tisztában vagyok vele, hogy mi zajlik a világban, csak kíváncsi voltam az intelligenciátokra!
2012. márc. 6. 18:35
 6/13 vespana ***** válasza:
Mindez lejött a többi kérdésedből és a többiek kérdésére adott válaszaidból de akkor azt is tudod bizonyára hogy az intelligencia nem a diploma lapjain, vagy a tesztkérdéseken vagy a ki mit gondol a világról válaszaiban rejlik...
2012. márc. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Dehogynem, éppen ellenkezőleg. MI, így együttesen, szimbiózisban alakítjuk öntudatlanul de erőteljesen hozzájárulván a valóságot, az atmoszférát, (hangulat) ugyanúgy, mint madaraknál az ún. kollektív tudatosság, amikor különféle bonyolult alakzatokat vesznek fel, pl. nem hiába az (arrow-sparrow összefüggés) és aszerint repülnek.
2012. márc. 7. 06:32
 8/13 anonim ***** válasza:
Simán lehet, hogy intelligens vagy, az leginkább született adottság. Az pedig ha valaki butaságokat ír csupán műveletlenség, tájékozatlanság, tanulatlanság vagy egyszerűen csak humor:-))))
2012. márc. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Mintha a kérdést én írtam volna! :|
2012. márc. 8. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 medvediszno válasza:
agybaj
2012. márc. 10. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!