Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 6-odikára nem várom! A mellbim...

6-odikára nem várom! A mellbimbómon egy csomó fehér pötty van állandóan felvagyok puffadva! Folyásom abszolut nincs 2 napja se vízszerű se fehér krémes! Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Ha valamit megkivánok ami elég sűrűn van és megkóstolom már nem esik jól nem jó étvággyal eszem meg!Nem tudom mi lehet.Llehet csak beképzelem mert már nagyon akarok babát!Volt már valaki így és terhes volt?
2009. márc. 31. 10:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Ezek egész jó terhes tünetek, de próbálj megnyugodni, mert lehet, hogy egy részét bebeszéled magadnak. Mikor fogsz tesztelni? Szorítok neked!!:-)
2009. márc. 31. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Péntekig várok igaz az még jóval menszesz előtt van de tovább már biztos nem bírom ki hogy ne teszteljek!!!
2009. márc. 31. 11:37
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is 6-án kell, hogy elmaradjon. Én is fel vagyok puffadva, fáj a derekam, émelygek, álmos vagyok, de a melleim nem fájnak. Fáj a hasam alja, de nem úgy mint, amikor mensi előtt van az ember. Olyan másképp, mintha belül rendeződnének át a dolgok a baba miatt. Remélem, hogy nekem is babát jeleznek a tünetek. Alig várom, hogy tesztelhessek. Hasonlóakat írnak, akik végül +-at teszteltek! Sok sikert Neked!
2009. ápr. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi neked is:):):)
2009. ápr. 1. 17:12
 5/6 anonim ***** válasza:

Legyen úgy ahogy szeretnétek. Nem ünneprontó akarok lenni. de pocin belüli átrendeződéshez igencsak korán lenne így a teszt előtt.. csak gondolj bele. mi rendeződik át és miért? egy pindurka sejtcsomó bocsi.. már zigóta...a puffadás is terhestünet de ilyen korán?

legyen ott legyen szép és egészséges kis pocimaci, de még ne beszéljétek be magatoknak hogy máris van tünet... őven émelygés, puffadás pocikeményedés.. drukkolok nagyon!Én is babatervező vagyok!

lesz itt még b


a hormonszint sem olyan magas még ilyenkor...3-4 hét múlva valósak lesznek ezek a tünetek.

Két babát szültem.

2009. ápr. 2. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia! Én is 6.-ára nem várom. Nagyon érzékenyek a melleim, és az én mellbimbóimon is van néhány fehér csomócska.Krémes folyásom van, de nekem amúgy is szokott egy minimális folyásom lenni. Pluszba eléggé görcsöl a hasam. Kitartás és sok szerencsét kívánok, előbb-utóbb nekünk is összejön hidd el!!!(reméljük inkább előbb:)
2009. ápr. 2. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!