Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Akinek esetleg volt ilyen...

Akinek esetleg volt ilyen tapasztalata tudna segíteni?

Figyelt kérdés
Elég bonyolult story,nem velem,hanem a párommal történik s szeretnék segíteni rajta. 6 éve költözött be a házba ahol jelenleg is él,s a szobába a falon volt egy kereszt,amit levitt a pincébe,s akkor fura dolgok kezdtek el történni vele..amik mai napig is folytatódnak,s mintha egyre erősebb lenne mostanában. Rendszeresen,nem minden nap,de heti legalább 2x pontban éjjel 3kor megszokott ébredni egy ismétlődő álomra ami arról szól,hogy egy mocsaras részen keresztül bemegy egy házba s követi őt valami dübörgő léptekkel,nemrég megforfult álmában a lény felé s látta h fekete alak piros szemekkel....s mielőtt elérné őt felriad,s olyankor nagyon hideg szokott lenni a szobában,van amikor nem tudja felkapcsolni a villanyt,történt olyan,hogy a takarója teljesen máshol volt,papírok szétszórva a földön,stb. Látott már árnyat is elhaladni előtte,meg ehhez hasonló dolgok. Eléggé megviseli,mert nem mindig tud visszaaludni,fáradtan kell melóba menjen s lelkileg se könnyű neki... Történt-e már hasonló valakivel,s tudtok-e vmi tanácsot adni esetleg,hogyan szabaduljon meg ettől a dologtól?? Köszi előre is.
2012. márc. 21. 22:50
1 2 3 4 5 6 7
 1/65 anonim válasza:
100%
Tegyétek vissza a keresztet. Egy próbát megér.
2012. márc. 21. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/65 anonim ***** válasza:
100%
Én nem hiszek az ilyesmiben de szerintem is rakjátok vissza , hátha megnyugtatja, vagy szerezzetek be egy másikat
2012. márc. 21. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/65 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt hasonló tapasztalatom, és konkrétan akkor múltak el a rémálmok, amikor abbahagytam az ivást, és akkor sem azonnal. Ha viszont semmi ilyen körülmény nincs, én megpróbálnék egy enyhe természetes nyugtatót, pl. Valeriánát. Ha a keresztet azért tüntette el, mert nyomasztóan hatott rá, nem tenném vissza. De ha hisz valami védelmezőben, szerezzen olyasmit, ami megnyugtatja. Amulettet, talizmánt, Buddha-szobrot.
2012. márc. 21. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/65 anonim válasza:
100%
Én visszatenném.Még ha nem is a falra,de legalább csak vissza be a szobába.
2012. márc. 22. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/65 A kérdező kommentje:
Az a baj,hogy a keresztet rég elvitte egy templomba,mert azt hitte akkor megszünnek ezek,szal azt sajnos már már nem lehet. köszi az eddigi válaszokat!
2012. márc. 22. 06:15
 6/65 anonim ***** válasza:
55%

Nem kell félnie csak egy kicsi kedves démon éppen kiéli második gyerekkorát, mert a kereszt miatt nem mehetett beljebb. Majd megunja és elmegy.

Ha bántani akarta volna, azt már első alkalommal képes lett volna megtenni.

Egyébként szerintem, ebérállómban rosszat álmodik, velem is előfordul. Ha elhiszi, hogy az a valóság, akkor egyre gyakoribb és egyre valóságosabbnak hiszi majd.

Szerintem menjen oda és megtud győződni róla, hogy csak a túlzott félelem játszik vele.

Egyébként is démon minek túrná fel a lakást!? Én szeretem az ilyen históriákat, de azokban jóval komiszabb lények.

2012. márc. 22. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/65 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyesféle visszatérő rémálmok (nekem is volt) leggyakrabban meg nem hozott döntés miatti feszültség, munkahelyi vagy párkapcsolati stressz, esetleg önértékelési gondok miatt alakulnak ki.


Felijedsz éjszaka, és még mindig félig az álom hatása alatt olyan dolgokat hiszel furcsának, félelmetesnek, amik valójában nem azok miután felkapcsolod a villanyt és bekapcsolod a TV-t pár percre. (Ez segít visszahangolódni a fizikai valóságra.)


A rémálom mindig egy jelzés, hogy valami kibogozatlan problémád van hát tessék elgondolkodni rajta. Ha megoldod a kiváltó problémát, a rémálmaid azonnal megszűnnek. A tudatalattid (bár nem szeretem ezt a kifejezést) így kommunikál. Ha nem megy szép szóval akkor "kiabál".

2012. márc. 22. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/65 A kérdező kommentje:
De mint írtam 6 éve történnek ezek a dolgok. Rendszeresen. Csak most egy ideje amióta elmondta nekem,s beszélünk róla sűrűsödtek meg..gondolom pont emiatt. :/
2012. márc. 22. 23:27
 9/65 Napkiraly ***** válasza:
Elmegy, visszaszerzi a keresztet és visszateszi a falra. Ha azt mégsem tudja visszaszerezni (én megmondanám a templomban hogy démonjárásra kérem vissza), akkor másik keresztet venni, felszentelni és felakasztani a falra
2012. márc. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/65 A kérdező kommentje:
Az lesz mindenképp,van nekem megszentelt feszületem s elviszem neki. Holnap lesz a házfelszentelés v ilyesmi,megy hozzá a pap. Kiváncsi vagyok,hogy megszűnik-e. Köszi a válaszokat!
2012. márc. 24. 10:10
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!