Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Megnézem, parázok. Segítség?

Megnézem, parázok. Segítség?

Figyelt kérdés
Nem akarom, de mégis mindig beleolvasok minden "paranormális" dologba. A válaszokat előlre is köszönöm!

2012. márc. 31. 09:44
 1/10 anonim ***** válasza:

Minek kell segítség?

Egyszerű akaraterő kell hogy ne olvass bele ilyenekbe.

2012. márc. 31. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vok, nem lehet máshogy csak akaraterővel, vagy kötözd magad ki jó messze a géptől. Vagy ne fizess netet.
2012. márc. 31. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Kérdező te hány éves vagy? Most komolyan.:)

És nem kell mindent elhinni amit olvasol, mert valaki csak hülyíteni akarja az embereket. Persze vannak kivételek:)

2012. márc. 31. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
86%
Én is ilyen voltam, hogy elolvastam, utána hetekig aludni nem mertem. Sokáig nem nézegettem ilyeneket, és igyekeztem minél hamarabb átgörgetni az Ezo. kategórián, de sokszor megakadt olyan dolgokon a szemem, ami érdekelt. Néha-néha olvasgatom, de nem állandóan, és van, hogy beleparázok egy-egy dologba, de tudok éjszakánként aludni, és nem egész nap parázok. Ha olvasgatsz NÉHA ilyeneket, akkor majd hozzászoksz, és egyre kevésbé kezdesz el félni.
2012. márc. 31. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
88%
Én is mindig olvasok itt, azóta húzom mindig el a sötétítőt nehogy benézzen egy reptoid xD
2012. márc. 31. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszolóknak !
2012. ápr. 1. 09:20
 7/10 anonim ***** válasza:
Nálam is ez van, hogy megnézem, parázok, de ha nem nézed meg,attól a dolgok ugyanúgy megtörténhetnek. Pl elolvasod, hogy valaki látott egy szellemet. Ettől megijedsz, nem bírsz aludni. De ha nem olvasod el, attól még te is megláthatsz egyet. Tehát nem azért kell parázni, mert elolvastad... Remélem érthető...
2012. ápr. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Igen, értem, kösz.
2012. ápr. 2. 15:36
 9/10 anonim ***** válasza:
most mibe kell neked segítség?
2012. ápr. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
én is így vagyok ezzel, és mindig egy-két hétig parázok utána! de az utolsó előtti válaszolónak: én is értem amit írtál, de nem azért parázok mert elolvastam, hanem mivel elolvastam felmerül bennem az, hogy ha mással megtörtént ( feltéve hogy igazat mondott) velem is megtörténhet!!
2012. ápr. 15. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!