Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 éves a babám, de még mindig...

1 éves a babám, de még mindig felébredek éjjel, és megnézem lélegzik-e? Nálatok is van ilyen, vagy csak én parázok?

Figyelt kérdés
Annyit tud ficánkolni, hogy be sem tudtam soha takarni, hálózsákban alszik. Sokszor felül, hasrafordul, vagy csak előredől ülve, és úgy alszik el. Mindig félek, hogy megfullad.
2010. márc. 17. 20:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Én sem voltam külömb, tehát veled érzek, de a túlzott aggódásommal éjszakákat nem aludtam,és jól kimerültem. Próbálj meg ne idegeskedni, a babának biztosan nem lesz semmi baja!
2010. márc. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
már 19hónapos a kicsim, de ha felébredek éjjel,az első hogy megyek megnézni őt.
2010. márc. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az enyémek 10 éves,4éves,2éves de ha megébredek körbe megyek és megnézem mind a 3-at.Ez még pár évig megmarad de sajnos mire ezt kinőnénk addigra jönnek a bulik,csajok,pasik..............ááááh szóval a szülés pillanatában elég hosszú időre lemondtunk mi az éjszakai nyugodt alvásról :D
2010. márc. 18. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem, vettem légzésfigyelőt és nyugodtan aludtam mindig. 3 gyerek mellett.
2010. márc. 18. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!