Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » 2 nap alatt háromszor éreztem...

2 nap alatt háromszor éreztem azt, hogy valaki megszorítja a kezem, de ez kb.2-3 mp-ig tart. Ez szellem vagy mi?

Figyelt kérdés
ja és nem kellemes érzés, hanem ijesztő.

2012. márc. 31. 20:00
 1/9 anonim ***** válasza:
Lehet, anyámat, meg engem valami megérintett a hátunkon.
2012. márc. 31. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
lehet hogy az, lehet valameik elhunyt hozzátartozód, vagy barátod szelleme az. : ( :)
2012. ápr. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Mennyi idős vagy? A bal kezed?

Ha a bal kéz, akkor enyhébb szívinfarktusra is utalhat. De ha fiatal vagy, akkor ez csak valamilyen veleszületett szívbetegség esetén lehetséges.


Ha mégis szellem lenne, akkor vegyél egy oszidián szakláncot, az megvéd tőlük, bár rád sincsen túl jó hatással.

2012. ápr. 1. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
menj el orvoshoz te retardált. ilyennel ne viccelődj
2012. ápr. 2. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
15 vagyok és a bal kezemnél éreztem. de ha már betegségnél tartunk van szívritmus zavarom, de az orvos azt mondta hogy ez nem komoly, minden 2. embernek van. lehet hogy mégis aggódnom kéne?
2012. ápr. 4. 21:06
 6/9 anonim ***** válasza:

Ezt egy kardiológus mondta, vagy csak a háziorvos?

Én a helyedben megnézetném más orvossal is, mert nem valami rózsás a helyzet a magyar egészségügyben, és lehet hogy nem egy képzett emberhez kerültél.

2012. ápr. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
iskolaorvos küldött el valami orvoshoz, de nem tudom hogy háziorvos volt-e vagy kardiológus. de ez a vizsgálat is már vagy 4 éve volt. de a napokban nem éreztem ezt a fura szorítást. lehet hogy csak ideiglenes volt?
2012. ápr. 6. 23:22
 8/9 anonim ***** válasza:
Lehet hogy semmi komoly, de ha mégegyszer érzed ezt, akkor menj el a háziorvoshoz, és utaltasd be magad kardiológiára egy vizsgálatra. (lehetőleg EKG vizsgálat is legyen)
2012. ápr. 7. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
rendben, köszönöm! :)
2012. ápr. 9. 18:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!