Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Hol találok olyan személyt...

Hol találok olyan személyt aki meg tisztítja a házunkat, elűzi a szellemeket?

Figyelt kérdés
Ha lehet olyat aki házhoz is jön!

2012. márc. 9. 18:12
 1/9 anonim ***** válasza:
28%
A ház megtisztításához szükséges kellékek: Porszívó, portörlő, felmosóvödör vízzel bele egy kis ecet. Ha végeztél a ház megtisztításával utána kisepersz magadból is minden bánatot,te magad is megtisztálkodsz és gyújtasz egy szál gyertyát. Derűs hangulatú ember közelében, akinek rendben a világa kivül-belül, nem érzik magukat komfortosan a szellemek, elmennek, ahogy jöttek. Miért tudna más többet ezekről a dolgokról, mint amennyit te tudsz? Félned nincs mitől, ember vagy, aki néha gyenge, de jóvá tudja tenni a hibáit. Na, a legjobbakat nektek!
2012. márc. 9. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
64%
Bárhol találhatsz olyan embert aki szívesen lehúz pár ezerrel és te ettől még boldog is leszel.
2012. márc. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Az elso valaszolonak a tanacsat fogadd meg, tehat valoban ezt a takaritast is vegezd el, aztan kezdjel el imadkozni naponta, es te fogod eluzni a szellemeket az otthonodbol, mivel valoban nagyon sokan probalnak ebbol megelni, tehat kiadjak onmagukat, hogy azzal foglalkoznak, de valojaban csak penzt akarnak keresni, tehat egyfajta biznisz.

Hivjal papot a templombol, aki ezt szivesen elvegzi pl.

2012. márc. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
72%
Megfelelő összegért én bármit elűzök neked, még akkor is ha előtte nekem kell oda megidéznem.
2012. márc. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Diavolino44 ***** válasza:
Árkádia fényegyház googliba írd be. ők foglalkoznak ilyennel. Bár én szkeptikus vagyok egy kicsit...
2012. márc. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
2. válaszoló: pár ezer? Azok amatőrök a profik milliós/száz ezres árakba csinálják
2012. márc. 9. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
78%
Én elvállalom 12.000.000 HUF-ért és garantáltan nem lesz ott egy ártalmas lélélek sem.
2012. márc. 11. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
56%
Ezt komolyan kérdezted? Akkor legjobb ha papot hívsz, legalább valami normális helyre menne a pénzed. A többi varázsló csak elszórja.Szellemek amúgy nincsenek.
2012. márc. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Christian Death ***** válasza:
0%

Szellemek nem léteznek, csak démonok meg UFO-k, meg egerek, meg huzatos ajtok.

De lehet hogy nem is a hazba vannak, hanem a benned van a hiba, valoszinu software hiba. Ujra kell programozni az agyadat. Vegyel fel egy olyan vallast amiben nincsen reinkarnacio, pl legyel Jehova Tanuja, es ezutan nem fogod hallani a szellemeket.

2012. ápr. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!