Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Miért van ez, hogy néha azt...

Miért van ez, hogy néha azt érzem figyelnek?

Figyelt kérdés
Tegnap este felkeltem pontban 3:00-kor és úgy éreztem, valaki engem néz. Nagyon elkezdtem félni, és már a fantáziám játszott velem. Nem értem miért, van hiszen sokszor jól alszom. Nem néztem semmiféle filmet és nem olvastam ilyeneket. Többször fordult már elő, hogy 3 óra valamikor felébredek, és úgy érzem néznek. Árnyékokat látok, amiket azt hiszem csak beképzelek. Olyan érzés volt, hogy valaki ott áll és bámul. Miért pont 3 órakor kelek fel? Miért érzem ezt?? Van, hogy felkelek és teljesen nem érzem ezt, vissza is alszok. Viszont van hogy így érzek. Miért??
2012. ápr. 16. 16:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Paranoiás vagy.
2012. ápr. 16. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
34%
Lehetséges, elhiszem. Mostanában lesz az invázió és most az emberiséget megfigyelik a Reptoidek.
2012. ápr. 16. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Áhh ne -.-
2012. ápr. 16. 16:41
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Inkább az a kérdés, hogy mitől szorongsz? A való életben lehet valami megoldatlan gondod, félelmed szerintem. Sok stressz, pl: suli, vizsga, munkahely szintén okozhat ilyesféle alvászavarokat. Valszeg ezek miatt ébredsz fel.


Az hogy árnyakat látsz, annak köszönhető, hogy a tudatod nincs rendesen ráfókuszálva még az ébrenlétre, és bizonyos az álomból maradt hallucinációkat felerősítenek a félelmeid. (Ébredés után akár még percekig is tarthat a "szürke zóna", ezért is olyan rossz hirtelen felébredni, azt se tudjuk hol vagyunk :) )


Ha ilyen van, tudd, hogy semmi gond nincs, menj ki a konyhába, rágcsálj valamit, kapcsold be a rádiót 10 percre. Aztán ha minden oké, menj vissza aludni.


Próbáld meg a stresszhelyzeteket hatékonyabban kezelni, olvass utánna a konkrét problémáknak, ehhez persze ismerd fel őket. Figyelj oda egy nap, pl hogy hányszor érzed magad kellemetlenül, és milyen szitukban. Meg fogsz döbbenni, mennyire nem tudatosul néha a stressz.

2012. ápr. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó, ha belegondolok, elég sok minden miatt érzem magam kellemetlenül. Túlságosan megakarok felelni az embereknek.:S
2012. ápr. 16. 22:24
 6/12 anonim ***** válasza:

Meglehet, igaz, amit a 4-es válaszoló írt, de azért én is leírom, ami eszembe jutott, mint a másik véglet képviselője :) Persze ki tudja, végül melyik bizonyul igaznak. Minden lehetőséget figyelembe kell venni, én így hiszem. :)


Könnyen előfordulhat, hogy valóban figyel valami/valaki. Sok olyan természetfeletti jelenségről hallottam már, amik ugyanazokban az időpontokban ismétlődtek. Még nálunk is előfordult, hogy egy időben a kutyánk minden este nyolc óra körül vadul elkezdte ugatni az egyik sarkot a nappaliban, pedig nem jött onnan semmilyen zaj vagy hasonló; később egy látó ismerősünk elmondta, hogy jól sejtettük, és volt szellem a házban, de csak nézelődött, nem akart rosszat, így nem törődtünk vele és egy idő után elment.


Na szóval előfordulhat, hogy nálad is látogatóban van egy szellem, de szerintem ne félj tőle, mert úgy tűnik nincs rossz szándéka. :) Ha lenne is, a félelem csak táplálná, úgyhogy próbálj meg nem figyelni rá. :)

2012. ápr. 17. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
rendben :) köszönöm!
2012. ápr. 17. 18:52
 8/12 anonim ***** válasza:
64%

Szellemek nincsenek:-)))))

A szorongástól simán lehet ilyen érzésed, de ha túlnő rajtad a dolog és konkrétan mindenkire gyanakszol akkor a paranoid diagnózis is megállhat....

2012. ápr. 18. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szerintem logikus először a jól ismert dolgokat kizárni, aztán ha már minden más lehetséges magyarázat csődöt mondott, még mindig elkezdhetsz agyalni a szellemeken.
2012. ápr. 18. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

A természetfeletti és a hétköznapi verzióra is jó megoldás egy napi 10-15 perces meditáció vagy relaxáció.

Megnyugszol, kiegyensúlyozottá válsz, az alvás is jobban fog menni.

Ez egy olyan módszer, amivel csak nyerhetsz. ;)

2012. ápr. 25. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!