Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek normális ha...

Szerintetek normális ha állandóan úgy érzem hogy a lakás bevan kamerázva és figyelnek?

Figyelt kérdés
2011. febr. 23. 18:51
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem normális.
2011. febr. 23. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
68%
Ejjnye nincs több való világ!!
2011. febr. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Most komolyan, az elmúlt egy hétben csak ezt hiszem.

néztem egy filmet és mondtam az ismerősömnek hogy én nem szeretném ha bekameráznának, erre ő :"de, pedig az nagyon jó" majd elment a mosdóba.. meg utána máskor is mondta hogy engem bekéne kamerázni, jó műsor lenne belőle.. nem tudom de miatta hiszem.. nyugtassatok meg..!:S

2011. febr. 23. 19:10
 4/10 anonim ***** válasza:
Semmi para.2db normál és 1 infra.
2011. febr. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
februárban kérdeztem meg.. és azóta is ugyan így vagyok :/
2011. ápr. 9. 17:26
 6/10 anonim ***** válasza:
Teljesen normális, üldözesi mániának hivják szaknyelven. Pszichológiai kezeléssel orvosolható. Amúgy mozoghatnál kicsit többet, mert igy kicsit unalmas a műsor...
2011. ápr. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
lehet 2 lehetőség is, az is lehet,hogy pszcihologiai probléma,és az is ,lehet,hogy ,ha mások is vannak arra felé,hogy meg viccelnek,de nem tehetnek kamerát vezeték nélkül ,mert annak semmi értelme nem lenne,ha meg van ismeretlen zsinór valahol akk lehet,h csak a szomszéd szórakázik :D max az ufók XD
2011. ápr. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem vagyunk bekamerázva, csak bemikrofonozva itthon, viszont ha kimész az udvarra ott már látnak :)
2012. júl. 23. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Jó ha mindig integetsz...
2012. júl. 23. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
velem ugyan ez volt de orvoshoz nem akartam menni igy elhatároztam hogy akitol felek hogy figyel olyan dolgot teszek amit elotte nem tennek batrabb voltam mint valaha a mai napig az a tudat van bennem hogy figyelnek de lassan kigyogyulok belole mert mar nem felek annyira. Altalaba akkor volt ha olyan szemelytol kaptam valami ajandekot akivel rossz dolgot csinaltam ezzel kezdodott eloszor a lelkiismeretem aztan minden. Csak hitesd el magaddal hogy nm figyelnek.
2014. febr. 16. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!