Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Kivel, mi történt?

Kivel, mi történt?

Figyelt kérdés

Szellemidézéssel kapcsolatban kérdeznék!

Tudom,nagyon veszélyes lehet,nem szívtam semmit,nem megyek pszihológushoz,és lehet,hogy kicsi vagyok!

De szeretném,ha írnátok történeteket,hogy mi történt,megszállt-e valami,csak az a lényeg,hogy ijesztő legyen!! légyszíves írjatok!lehet álmokat is írni!!



2012. ápr. 23. 12:24
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Ez nálunk is így van. A nagybátyám lassan 20 éve halott és az ő nevére jönnek levelek.

Szellemek meg nincsenek. A halálkor csak az emberben lejátszódó biokémiai folyamatok szűnnek meg.

2012. ápr. 23. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

# 2

ne képzelj bele túl sokat. valószínűleg elavult levelezési listát használnak. előfordul az ilyesmi

2012. ápr. 23. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Tiszteletem!


Először is érdemes tisztázni, hogy nem adnak ki olyan könyveket, amelyek pontos leírást adnának ahhoz, hogy szelemet idézz úgy, hogy te irányítod a dolgokat. Idézni bárki tud, csak az nem mindegy, hogy _MIT_ és erre értem az irányítás részét. Nem szabad bele fogni, mert a végén jóval komolyabb dolog ragad a nyakadon. Számomra a legjobb példa - bár vicces - a Paranormal Activity. A legelső filmben egy érdekes szerzet akad a főszereplő nő nyakára és kiötli az idióta férje, hogy lefilmez minden alvásukat. Ha belegondol az ember a szellem is ember volt valamikor. Nem szeretné ha felfigyelnének rá? Dehogynem! Én a helyében rögtön elkezdeném provokálni magam és a filmben is ez történik.


A való élet sem olyan másabb hiszen ha idézel a figyelmét keresed egy túloldali szerzetnek. Azt viszont a jó ég se tudja megmondani, hogy nem-e egy nagyobb kaliberű dögöt hívsz oda... Ha rám hallgatsz elkerülöd az idézést és inkább boldogan éled tovább az életedet.

2012. ápr. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
mi az a szellemidézés.
2012. ápr. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Mormota 99!

Te szembe mész azzal amit a Bölcsek bölcsének könyve tanít:A Biblia tanítja :"ne félj" ,s te mit akarsz? félni: "...csak az a lényeg,hogy ijesztő legyen."

Másik kérésed: Lehet álmokat is írni: Ezt szivesen teljesítem,de mindkettőt megtalálod írásomban: www. osys.hu/biromiklos

2012. ápr. 25. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 OoVvSs válasza:

Szerintem nagyon is van szellemidézés! A barátnőmék házában volt egy (csak elköltöztek. nem tom, h méh ott van-e). Néha a legalsó szinten egy hihetetlenül furcsa és hideg érzés ment át rajtunk. Vagy egyszer az is volt, h becsuktuk a teljesen jól záródó ajtót, de mire újra megnéztük nyitva volt. Becsuktuk aztán megint. Végül oda tettünk valami 10-15 kilós zsákot, h biztosan ne nyíljon ki. Amikor visszanéztünk ki volt nyitva. Visszatettük, de amikor újra megnéztük a táska még alrébb is volt tolva. Harmadszorra meg a táska visszakerült a helyére. Onnantól már elhúztunk onnan. Egyszer olyan is volt, h a barátnőm este felébredt és 3 szellemet látott átmenni a szobán. Az egyik szellemet biztosan tudtuk ki (nem látta az arcát), de onnan tudjuk, h amikor az az ember meghalt másnap (öngyilkos lett [azok szoktak a szellemek maradni, akiket nem szerettek]) és az ember az ő házukban dolgozott (mint egy házi karbantartó) ezért a szellemek általában ott kísértenek ahol a haláluk előtti legtöbb időt töltötték. Tehát reggel hallották bejönni a házba és lemenni a lépcsőn (mert akk lent dolgozott) és még hangokat is hallottak lentről.

Én amúgy addig nem hittem a szellemekben és hülyének tartottam a barátnőmet.

2012. máj. 6. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Csak nyugodtan foglalkozzatok azellemisézésekkel,és hasonlókkal. Majd úgy jártok,mint egyik ismerősöm.már nem fiatal. Este csak lámpa mellett mer elaludni. Itt is igaz: addig jár a kórsó a kútra,mig el nem törik.
2012. máj. 6. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
nem lehet szellemet idézni mivel nincsenek, csak te tudod magadnak bebeszélni, elhinni és ezáltal létrehozni a saját képzeletedben, mintha látnád őket szinte már előnek tekinted őket, majd szépen lassan megőrülsz tőlük, természetesen csak akkor ha nagyon beleéled magad.
2012. máj. 8. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Gratulálok! Olyan okosak,ok-os-ak az érveid,minmtha normális lennél Hát azt nem mondhatom,hogy híjával vagy az észnek,csakhát asorban erősen hátul vagy. Nem mondom,hogy a szellemek egymást érik az uton,de,hogy végérvényes kijelentéseket tegyél,ahoz még egy kicsit (egy vagonnal) olvasnod kell és élned néhány évtizedet,hogy tapasztalatod is legyen.
2012. máj. 8. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
jaj mert te beszélő viszonyba vagy a szellemekkel mi?:D
2012. máj. 8. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!