Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Van Dunaharasztin szellemjárta...

Genya a punk kérdése:

Van Dunaharasztin szellemjárta hely?

Figyelt kérdés
Van Dunaharasztin szellemjárta hely? Engem csak a komoly válaszok érdekelnének, ezért kérnék mindenkit, hogy ne baromkodjanak.
2012. máj. 31. 18:25
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:

Nem akarlak megsérteni, de én tényleg nem hiszek a szellemekben. Elképzelhetőnek tartom, hogy léteznek, persze, megeshet. De mivel igazából mindenki csak videókon látta őket (az informatika modern mint a franc és bármit összedobnak) én nem hiszek bennük 100%-ig. Max. 1%-ig. Bár ha látnák egyet, h*lyének nézne a többi ember, mert ők még nem láttak.


Szerintem amíg egy tömeg nem fog látni 1 szellemet egy helyen, 1 időpontban, nem fog kiderülni, hogy van-e vagy sem.


A válaszom félig nem, félig igen. Úgy gondolom, logikus válasz.

2012. máj. 31. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod, én se hiszek bennük 100%-ig, de azért kíváncsi lennék, hogy van-e, amiről azt gondolják...
2012. máj. 31. 19:27
 3/26 Napkiraly ***** válasza:
az 51es taksony-délegyháza és az 510-es kereszteződése közötti egyenes szakaszán tavaszi és őszi napokon megjelennek rejtélyes ködfoltok,azokkörnyékén nézelődj
2012. jún. 1. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod, már alig várom, hogy utánnajárhassak!
2012. jún. 1. 06:31
 5/26 anonim ***** válasza:
100%

Én egyszer láttam egy furcsát a dunaharaszti temetőbe. Kimentünk anyuval a nagyim sírjához, virágot ültettünk, és anyum megkért, hogy hozzak vizet a kútról. Elmentem vízért, és visszafele láttam, hogy egy férfi ott áll édesanyám mellett, és beszél hozzá. Nem gondoltam semmi rosszra, azt hittem egy ismerős, vagy régi szomszéd...aztán megcsörrent a telefonom, megálltam, leraktam a locsolókannát, és elkezdtem kotorászni a táskámban, hogy megtaláljam a telefont. Kellett egy kis idő, mire megtaláltam, felnézek és láttam, hogy már nincs ott a kalapos férfi.(Egy fekete kalap volt rajta) Odamentem anyámhoz, megkérdeztem ki volt ez a hapsi, ő meg csak értetlenül pislogott rám, hogy ugyan miről beszélek. Én meg hiába mondtam neki, hogy pedig itt állt mellette a férfi és beszélt hozzá, ő nem látott és nem hallott senkit. Aztán amikor elindultunk hazafele, láttam, hogy az egyik síron, nem messze a mamámétól, egy fénykép van, és a férfi a fényképen ugyan olyan kalapban volt, mint akit én láttam. Ez persze lehet véletlen.


Tudom, hogy senki nem hisz nekem, ezért el se mondtam senkinek ezt a dolgot, így névtelenül viszont vállalkoztam rá. Soha nem hittem ilyen dolgokban, de ezt nem tudom megmagyarázni. Ha tényleg lett volna ott valaki, akkor azt anyám is látta volna, mivel messziről úgy tűnt, hogy a férfi pár centire van anyámtól, és láthatóan beszélt hozzá. Higgyétek el, erre nincs magyarázat, aznap folyamatosan ezen rágódtam, kerestem az ésszerű magyarázatot rá. A környéken se fa, se semmi magas dolog, ami árnyékot vethet, és nem voltam olyan messze anyámtól, hogy esetleg rosszul lássam a dolgokat, max 10-15 méterre lehettem tőle. Megértem ha nem hiszitek el, mert még én magam sem akarom ezt elhinni!

2012. jún. 1. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod, én elhiszem neked, de a sírja a fekete kalapos féfinek merre van? Nevét esetleg nem jegyezted meg?
2012. jún. 1. 15:52
 7/26 anonim ***** válasza:
Nem emlékszem a nevére, már több mint 1 hónapja nem voltunk a temetőben, ez még április elején történt. De ha kimegyünk valamikor, akkor megnézem a nevét és leírom neked privátban!
2012. jún. 1. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm előre is!:)
2012. jún. 1. 18:33
 9/26 Napkiraly ***** válasza:
engem is érdekelne
2012. jún. 2. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Nocsak...! Hiteles, jó leírás, érdekes történet.
2012. jún. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!