Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » A földönkívüliek bárhol...

A földönkívüliek bárhol megjelenhetnek, bármikor?

Figyelt kérdés
Pl. egy panelházban is?? És hogyan jutnak be?
2012. jan. 4. 14:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
80%
Én nem tudom, de ha ebben hiszel akkor el kell fogadni, szerintem nem jelenhetnek meg sehol mert én nem hiszek bennük..
2012. jan. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
20%
Persze.Tudod nekik nem kell lépcső...
2012. jan. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
404 válaszát is várom!
2012. jan. 4. 14:51
 4/16 anonim ***** válasza:
56%
leginkább filmekben, számítógépes játékokban és könyvekben jelenhetnek meg.
2012. jan. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
23%
Panelben mindig felülről, a tető felől jönnek. Érdemes a liftet nézni mikor hívod, hogy nehogy föntről jöjjön.
2012. jan. 4. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Egyébként ez a kérdés komoly, nem viccből kérdeztem.
2012. jan. 4. 15:08
 7/16 A kérdező kommentje:
Amúgy soha nem liftezek, hanem lépcsőzök.
2012. jan. 4. 15:14
 8/16 anonim ***** válasza:
60%
˝Kedves˝ poénkodó válaszolók, attól még, hogy ti nem hisztek egy adott dologban, attól még az nagyon is létezhet. Ezekre a dolgokra legalább vannak bizonyítékok. Ti nektek van rá valami felmutatható, az ellenkezőjéről? Nem hiszem. Nyugodtan lehet véleményetek, akárcsak azoknak, akik mást gondolnak, de nem kell rögtön offolgatni... Kedves Kérdező, szerintem, ha ezek a lények akarnak valamit egy adott személyell, azt el is érik, helytől függetlenül.
2012. jan. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
66%
Kérdező! Ajánlom figyelmedbe az Intruders-Betolakodók,Csendes invázió,Communion-Eggyéválás c. könyveket.Ezekből nagyon sok dolgot meg lehet tudni.Mindegy ,hogy hol vagy,mindegy mit csinálsz,ha Téged akarnak,akkor meg fognak találni!
2012. jan. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg. Ha igaz az, amit a fentebb említett könyvekben írnak nem kell tartani tőlük. Amúgy se emlékeznél rá ha eltérítenének, max. csak egy álomként, ami hamar feledésbe merül. Amúgy szerintem az embereket a kevésbé túlzsúfolt helyekről viszik el. (Legalábbis én így csinálnám, hogy ne legyen túl feltűnő)
2012. jan. 4. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!