Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Lehetséges hogy minden emberne...

Lehetséges hogy minden embernek van valami-féle termeszetfeleti ereje?

Figyelt kérdés
ha igen hogyan tudhtom meg hogy mi az en kepesegem??bocsi a helzesirási hibakért...szerbiabol irok
2012. júl. 2. 14:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
44%

Nem!

Nem élünk mi filmekben..

2012. júl. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
89%
Nem, viszont a természetes képességeivel nem sok ember van tisztában. Sokkal tágabb a repertoár, mint azt elsőre gondolná az ember.
2012. júl. 2. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
35%

nincs, csak halál után leszel természetfeletti lény, vagy szellem, addig csak pár kivételes kiválasztott élhet természtfeletti erőkkel, pl. az igazi jósok, gondolattal tárgymozgatók, gyógyítók, telepátiára képesek.

Nincs mindenkinek természetfeletti ereje, sajnos!

2012. júl. 2. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
42%
A telepátiára mindenki képes valamilyen szinten. Saját tapasztalat. Azok akik empatikusabbak jobban mint a taplók, de aki nyitott rá az általában véletlenszerűen tapasztal ilyesmit. Ez azért gyakoribb mint mondjuk a telekinézis, mert passzív folyamat. Általában nem észrevehető hogy működik, mert a beszédet egészíti ki a jobb megértés érdekében. Csak azokat az eseteket vesszük észre amik erősebbek a normálisnál. De ez továbbra sem természetfeletti, hanem természetes.
2012. júl. 2. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
41%

Mindenki hülyeséget ír.

Valóban mindenkinek lehetnek "természetfeletti" képességei csak ki kell fejleszteni azokat, és ezek is természetes képességek nincs ebben semmi természetfeletti.

Az egyik válaszadó ezt írta:


"addig csak pár kivételes kiválasztott élhet természtfeletti erőkkel, pl. az igazi jósok, gondolattal tárgymozgatók, gyógyítók, telepátiára képesek."


Ez baromság, ezek az emberek előző életükbe valószínűleg fejlődtek, meditáltak, és ezeket a képességeiket több életen keresztül hordozzák magukkal, mivel ezek képességeket a lélek adja meg.

2012. júl. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
80%

persze hogy van. csak ezek nem olyan baromságok mint a filmekben, hanem pl. olyan dolgok, ami nekem van.

a végtelen türelem pl., hogy hiába próbálnak felidegesíteni, nem tudnak. hogy más már üvöltve szétverte volna az illetőt, én meg még mindig pókerarccal állok és kíváncsian figyelem, mikor adja föl az illető, amivel elérem hogy ő legyen ideges :D

2012. júl. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
41%

Hát, attól függ, hogy mit értesz "természet feletti erő" alatt.

Egyik válaszoló említette a telepátiát, szerintem igaza volt, mert, ha közel van hozzád valaki lelkileg, akkor megérzed távolról is, ha bajban van.

Rossz érzésed van ha rá gondolsz, nyugtalan vagy vele kapcsolatban, aggódsz, de nincs kézzelfogható oka, csak aggódsz.

Én egy barátommal voltam így, aki Londonban dolgozik, és nem mondott semmit, csak e-maileztünk, tehát nem tudhattam, hogy bajban van, mégis aggódtam érte valahogy, rossz volt rágondolnom.


És jogos volt, mert elég kétes ügyei vannak ott kint...


Később tudtam meg, hogy a megérzésem helyes volt!


De ez a telepátia azért működött, mert ő nagyon közeli barátom.


Úgyhogy a telepátia működik, másról nem tudok nyilatkozni.

2012. júl. 3. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
54%
Kizárt. Természetes képességek vannak.
2012. júl. 4. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
70%
Szerintem mindeninek van valamilyen képessége de ezt nem úgy kell értemi hogy tud repülni vagy beszélni az állatokkal .Ez abban nyilvánul meg amit szeretsz csinálni vagy amiben jó vagy .:)csak nagyon sokat kell gyakorolni :)
2012. júl. 4. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
41%

nekem van.

Én átlátok a ruhákon, és látom a Nők puncijait

Nahh Mit szólsz ?

2012. júl. 4. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!