Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Milyen saját élményeitek...

Milyen saját élményeitek voltak telepátiával kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Szkeptikus véleményeket köszönöm, de nem kérek. Én is tudom, hogy a kísérleti eredmények ellentmondásosak, de azt is tudom, hogy a tudomány még nem ismer minden lehetséges kölcsönhatást, kommunikációs módot vagy energiaformát.

2012. júl. 19. 12:53
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/72 Antimod ***** válasza:
17%

Nekem volt egy párhuzamos álmom a párommal, elég mély hasonlóságok voltak, így kizárom a véletlent. Ráadásul "véletlenül" éppen megbeszéltük aznap reggel, mit álmodtunk, pedig nem szokásunk.


Anyukámnak volt egy komolyabb, ő "hangot hallott" a fejében, ami elvezette őt egy pénztárcához az utcán, ezt később ő leadta a talált tárgyaknál. Hozzáteszem, azelőtt és azóta is teljesen normális, nem kéretik vele poénkodni.

2012. júl. 19. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/72 Tom Benko ***** válasza:
74%

Pedig kapsz, akár kérsz, akár nem. Eddig még egyetlen teszten sem sikerült telepatikus kommunikációt kimutatni, pedig volt egypár. Nem ellentmondásosak, hanem egyértelműen arra mutatnak, hogy nem létezik ilyen.

Egyébként a saját élményem az, hogy egy ilyen kísérlet rendes analízisét elolvasva ismertem fel jó néhány áltudományos érvelési hibát, és lettem szkeptikus.

2012. júl. 19. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/72 anonim ***** válasza:
46%
Az én élményem amikor baráti körben meséltek egy történetről amit olvastak valahol. Utána kiderült, hogy az egész egy átverés része, semmi valóságos alapja nem volt. Az egyik srác utánaolvasott a kísérleteknek és hozta az eredményeket, hogy minden bizonyítás megdőlt erre vonatkozóan. Nincs telepátia és kész.
2012. júl. 19. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/72 Antimod ***** válasza:
8%

"Nincs telepátia és kész."


Olvasd el az első választ. Nem hazudok, és anyukám sem. Azt mivel magyarázod?

2012. júl. 19. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/72 A kérdező kommentje:
Kérlek benneteket, ne arról folyjék a vita, van-e telepátia vagy nincs, mert nem szeretnék ilyen vitát indítani, úgyis céltalan lenne. Az élményeitekre lennék kíváncsi.
2012. júl. 19. 15:57
 6/72 anonim ***** válasza:
43%

Egyszer arra meditáltam, hogy a lakótársam jöjjön át a szobámba. Arra felé fordultam, ahol ő éppen tartózkodott a szobájában és minden létező energiámmal arra kértem, hogy nyisson be és tegyen fel egy hétköznapi kérdést. Akkor ő is pont meditált. Pár másodpercre rá felkapcsolta a villanyt, benyitott hozzám és megkérdezett valamit.


Szintén lakótársammal rendszeresen gyakoroljuk az energiák átadását. A kezünket összeérintjük, és az esetek többségében nem mondjuk a másiknak, hogy ki ad kinek. Szinte 100%-os aránnyal meg tudja mondani a kapó fél utána, hogy kapott, minden más információ nélkül. Egyszerűen lehet érezni az áramlást, szinte sosem tévedünk. Maximum olyan van, hogy nem egyértelmű, de akkor azt is mindketten ugyanúgy érezzük.

2012. júl. 20. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/72 anonim ***** válasza:
51%
Tegnap borzalmas álmom volt, a barátom meghalt benne, egész álmomban tériszonnyal és a hideggel küzdöttem, illetve a fájdalom is gyötört,hogy elveszítettem őt. Reggel kicsit gondolkoztam még rajta, de aztán el is mentem boltba,nem foglalkoztam vele. Felkelt a barátom, és elkezdte mesélni az álmát facebookon. hajszál pontosan azt álmodta amit én.
2012. júl. 20. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/72 Tom Benko ***** válasza:
49%
A nem létezőről tényleg céltalan vitatkozni. Nekem például nagy élmény lenne, ha valaki be tudná bizonyítani, hogy létezik.
2012. júl. 20. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/72 Antimod ***** válasza:
32%

"Nekem például nagy élmény lenne, ha valaki be tudná bizonyítani, hogy létezik."


Tényleg csak azt vagytok hajlandóak elhinni, amit X bebizonyított egy laboratóriumban Denverben, és azt Y megismételte Sydney-ben? Saját tapasztalataitoknak sem tudtok hinni? Ennyire képtelenek vagytok elfogadni, ha valaki saját tapasztalatokról beszél, az igazat mond? Ugyan mi érdeke fűződik ahhoz, hogy átverjen másokat a telepatikus élményeivel?

Nem kötözködés a célom, de egyszerűen nem értelek titeket. Tisztelem a tudomány eredményeit, de nem kizárólag azon keresztül szemlélem a világot, mert szerintem sokkal összetettebb.

2012. júl. 20. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/72 anonim ***** válasza:
24%

Valaki megmagyarázhatná, hogy a #6-os válaszom miért áll 0%-on. A saját tapasztalataimat írtam le, ami a kérdésre maximálisan kielégítő válasz, tekintve, hogy pont az volt a kérdés, hogy milyen saját élmények fűződnek a telepátiához. Az egy dolog, hogy nem hisztek benne, de az egyéni tapasztalatok attól még ugyanúgy igazak maradnak, akkor is, ha nem fogadjátok el. Alapjában véve én is szkeptikusan állok hozzá ezekhez a dolgokhoz, de amit megtapasztaltam azt megtapasztaltam.


Várom az érveket, hogy a válaszom miért nem volt hasznos.

2012. júl. 20. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!