Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Volt-e már hogy valaki előre...

Volt-e már hogy valaki előre mondta neked, amit közölni akartál volna? Szóval tudja mikor mire gondolsz, és ezt így adja a tudtodra. Szóval befejezi a te saját gondolatod. Ami jelenleg foglalkoztat (belül) arra "ad megoldásokat"?

Figyelt kérdés
2010. szept. 4. 20:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
69%
Hát igen,nagyon megdöbbentő volt(zavaró is) Egyébként elmebeteg volt,nem tudom,milyen betegség,de nagyon csekély értelmű volt,19 éves korára kb 3-4 éves értelem...De befejezte a mondataimat,ill.előre mondta,amit én akartam mondani,de állítom,nem tudta,hogy mit beszél.
2010. szept. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Párom néha befejezi a mondatom, de nincs para jót nevetünk, hogy egyre gondoltunk.

Olyan is van, hogy beszélgetünk és (most építjük a házat, remélem 1 éven belül)vannak terveink és elmondok egyet és kidrült, hogy Ő is gondolt arra!

2010. szept. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

ÓÓÓ! Ez nem nehéz! Azoknak az embereknek akikkel személyesen beszélek,vagy neten huzamosabb ideig,én is tudom mit fognak,akarnak mondani."És elég jó móka előre lelőni a poént!" :)

Ám ez egy spirituális képesség(a laikusok szemében).Vagy nevezhetjük szimplán értelemnek,az agy használatának...meg effélék! :)

2010. szept. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
Történt ilyen, és én is befejeztem már más mondatát, de nem azért mert én "belelátok a gondolataiba", hanem csak jól ismerem.
2010. szept. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, valaki belelátott a gondolataimba, és egyszer ezt be akarta bizonyítani. Azt mondta: "én meg tudom mondani, a nőknek, hogy milyen bugyi van rajtuk" Gondoltam, ez a hapsi hülye. Mit jön nekem ilyenekkel... Aztán másról kezdtünk beszélgetni. Többen voltunk. Én még mindig bosszankodtam azon amit mondott, és gondolkodni kezdtem, hogy tényleg, milyet is húztam föl reggel? Eszembe jutott, hogy világoskéket. Abban a pillanatban a hapsi rám mutatott, és azt mondta: "világoskék". Ez igaz volt, több éve történt, de máig is csodálkozom rajta.
2010. szept. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Én a párommal már nem egyszer jót nevettünk ezen, van hogy már fél órája egy szót se szólunk, én mosogatok ő tévét néz, erre hallom hogy mondja: Te figyelj már, és mire kimondaná hogy mit akar én valahogy sokszor ráérzek mit akar kérdezni, és még előtte kimondom, pedig nincs előzménye, szerintem ez már olyan szintű összekapcsolódás két ember között, hogy működik néha a telepátia, persze nagyon is tudatalatti szinten. De érdekes hogy mindig én érzek rá, a párom még sose tudta hamarabb kimondani:) lehet ez a női megérzés egyik formája:)
2010. szept. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

igen. állandóan legjobb barátnőmmel már szite beszélgetnünk se kell hogy értsük egymást pedig csak 3 éve vagyunk legjobbak.

de tényleg egyszer azon gondolkodtunk hogy vajon az XY még szűz lehet -e és egyszerre kérdeztük meg egymástol..

nállunk működik a telepátia: D

2010. szept. 7. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nekem is olyasmi volt, hogy valami(nem tudom mi, valami a fejemben) súgott egy szót és kb. 4 másodperc múlva azt a rádióban, tv-ben vagy bármelyik embertől hallom... Nem tudom mi ez, elég furi..
2010. szept. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Párommal mentünk egy étterembe, ugyan azt rendeltük. Egyszerre kóstoltuk meg, megéreztem az ízét, ránéztem páromra, és egyszerre mondtuk: ez sz*r. Ugyan azt gondoltuk, sőtt, éreztük!
2010. szept. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Kint ültünk anyuval és egyszer csak hallottam egy számnak a ritmusát és csak úgy elkezdtem énekelni.Anyu mondta,hogy pont erre a számra gondolt.Ez egy kicsit fura volt,de többször nem történt meg(pedig jó lenne).

13/L

2010. szept. 10. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!