Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Mit jelenthet? Vajon mi...

Gyilokmen kérdése:

Mit jelenthet? Vajon mi történhetett?

Figyelt kérdés
még kis koromban kb5-6 éveskoromban felekeltem egyik éjszakán és megmernék esküdni h egy fehér kutya ült az ágyam mellet és lassan nyitotta ki a szemét máig nem felejtem el megijedtem de mire anyáék a szobába ért bármily különos(nem az tudom) eltünt?

2012. aug. 10. 13:17
 1/8 anonim ***** válasza:
79%
Csak képzelődtél. Gyakran megesik! Mikor felébredsz az álmodból, még lepörögnek a szemed előtt bizonyos "fantázia elemek" amiket az agyad kreál. Nem kell vele foglalkozni. Velem is sokszor megesett, csak nem kutyával.:) De ha túl sokat agyalsz rajta akkor megint bevillanhat. Ez mind fejben dől el.
2012. aug. 10. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Előző válaszóló egyetértek veled
2012. aug. 10. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

azóta alszok a falnak fordulva

kösz a választ

2012. aug. 10. 14:28
 4/8 anonim ***** válasza:
81%
Gyerekkoromban sűrűn előfordult, hogy álmodtam egy játékkal (ami a valóságban nekem nem volt meg) és mikor felkeltem hirtelen mindenhol keresni kezdtem az ágyban. Szerintem veled is hasonló dolog történt, összemosódott az álom és valóság.... velem a mai napig sűrűn megesik. (Mondjuk néha holdkóros is vagyok, de csak ha idegen helyen alszom).
2012. aug. 10. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 mxxx ***** válasza:
23%

kedves gyilokmen :D ( nagyon nagy neved van xD)

amúgy a fehér kutya egy régi jó barátot vagy egy kedves családtagot jelent...

2012. aug. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 mxxx ***** válasza:

a lényeg hogy ne félj tőle

:D

2012. aug. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 mxxx ***** válasza:
bár az is lehet hogy tényleg csak álmodtad :D
2012. aug. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ilyeneket én is szoktam látni. Egy pillanatra ha felébredek.Egyszer egy szőke kisfiú állt az ágyam végénél kabátba sapkába.27L
2012. aug. 23. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!