Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagyon megijedtem mert még...

Nagyon megijedtem mert még sohasem történt Velem ilyen! Vajon mi történhetett Velem? Esetleg Valaki tapasztalt már hasonlót? Segítene Valaki megtudni mi történhetett?!

Figyelt kérdés

Én Egy 19 éves lány vagyok! Röviden leírva: ma az iskolában nagyon felidegesített a tanár, mert állandóan piszkál, és már egy ideje telik az a bizonyos pohár. Úgy tűnik ma be telt.. El kezdett velem kiabálni, és én annyira fel húztam magam rajta hogy el kezdett zsibbadni a bal kezem, majd teljesen görcsbe rándult nem tudtam meg mozdítani ez után a jobb kezem is el kezdett, majd a szívem tájékán , a mellkasomnál el kezdett szúrni,és utána a gyomorszájam felől egy furcsa érzés jött felfele a mellkasomig, mintha "vákum" szívta volna be. Közben zsibbadt az egész arcom, szédelegtem, egy kicsit elhomályosodott a látásom, közben sírtam. Az egész testem remegett, a lábam olyannyira remegett, hogy egyszerűen nem tudtam megállítani. Majd rám jött a hányinger, de csak "öklendeztem". Majd mikor kicsit jobban lettem megmérték a vérnyomásomat és a pulzusom 128volt. Most már szerencsére itthon vagyok, de a mellkasom még mintha most is fájna egy picit, néha érzem. És úgy mellékesen a tanár nem is foglalkozott Velem, tartotta tovább az órát és rám se nézett csak kiabálva mondta hogy nem érti miért kell ezt csinálni, hogy mért háborgok..

Senkinek nem kívánom ezt az érzés! Szörnyen rossz és tehetetlen érzés volt! Mikor itthon le feküdtem aludni, őszintén féltem, hogy mi van ha talán soha többet nem ébredek fel:( Valaki tudna segíteni, hogy vajon mi történhetett Velem! Eddig még sosem volt ilyen! Előre is köszönöm!


2012. márc. 23. 20:01
 1/7 anonim ***** válasza:
szerintem az egekbe szökött a vérnyomásod :)
2012. márc. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lehetett egy pánikrohamod. A Neten osztják az észt róla, olvasd el, ha tüneteid passzolnak, sajnos ez van. Nem gyógyíthatatlan, de egy ostoba tanár ezt elérheti.
2012. márc. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ideg okozta arrythmia lehetett, de a tünetek infarktusra is emlékeztetnek. Hogy megnyugodj, vizsgáltasd ki magad szerintem és mondd meg a tanárnak, hogy a kutyájával kiabáljon.
2012. márc. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddig érkezett válaszokat! Az utolsó Segítő kommentelőtől kérdezném hogy az arrythmia az mit takar?
2012. márc. 23. 20:16
 5/7 anonim ***** válasza:
szabálytalan szívverést jelent, mikor azt érezzük hogy össze-vissza üt a "ketyegő"
2012. márc. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2012. márc. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a magyarázatot! És a segítséget!
2012. márc. 23. 20:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!