Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Ha erősen koncentrálok,...

Ha erősen koncentrálok, elérhetem-e hogy egy távolra utazott ismerősöm hazajöjjön?

Figyelt kérdés
Akár önszántából, akár azt hogy úgy alakuljanak a dolgai hogy haza kelljen jönnie.

2012. aug. 14. 14:21
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
Főleg ha a telefonszámára koncentrálsz, tárcsázol, majd szépen megkéred, hogy jöjjön haza.
2012. aug. 14. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Nem.
2012. aug. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Látom, kár kérdést kiírni, mert pont a kevésbé intelligens emberek válaszolnak. . .
2012. aug. 14. 14:47
 4/10 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelne a válasz
2012. aug. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Antimod ***** válasza:

Két út van az alcím alapján.

Ha önszántából, akkor vele kell kapcsolatban lépned, telepatikus úton. Ez nem könnyű, ráadásul fogadó fél is kell hozzá.

Ha a másikat választod, akkor hosszú ideig azon kell "programoznod", hogy úgy alakuljanak a dolgai. De ez a te vágyad, és lehet, hogy az ő szempontjából ez nem helyes, tehát ha ő nem akar hazajönni, nem fog, és a dolgai sem fognak úgy alakulni.

2012. aug. 14. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

Hogy van pofád neked intelligenciáról beszélni?

Egy ilyen kérdés után?

Hiszel a húsvéti nyúlban is egyébként?

Nem baj az, az 5 évesek is hisznek, aranyosak is meg minden...

2012. aug. 14. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Manapság rengeteg eszközzel elérheted: skype, telefon, email, msn, fosbúk... Csak ülj a gép/telefon elé, írj neki/hívd fel, és közben koncentrálj arra, hogy nem vagy normális.

Mégis hogy akarod? Koncentrálsz, erre odateleportál hozzád? Túl sok Star Trekket nézel.

2012. aug. 14. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
15:23 as: én úgy hallottam, hogyha erősen koncentrálok (és itt nem a hagyományos koncentrációról beszélek, annál mélyebb dologról) akkor ha az én akaratom erősebb, sikerülhet, mert a 2 önk akaratának eredője az enyém lesz. Főleg ha hiszek benne, hogy sikerül. Ez nagyon fontos! Hiszek benne, meg van rá az okom hogy higyjek. . . Szerintem a materialista tudás nem zárja ki a mentális képességek lehetőségét. A kettő, bár két különböző dolog, kéz a kézben jár, és nem hogy kizárnák egymást, de hatással vannak egymásra folyamatosan. A világon pedig minden okkal történik. Annak is oka van, hogy ha ezt művelem, ahogy annak is, ha sikerülni fog. Mert akkor annak úgy kell lennie.
2012. aug. 15. 13:16
 9/10 anonim válasza:
Én már reggel óta gondolok egy nagy tál palacsintára, mégse teleportált ide nekem senki.. egyébként meg nem, nem lehet, legalábbis én nagyon nem hiszek az ilyen telepatikus marhaságokban..
2012. aug. 17. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én viszont a szobámba idéztem Pamela Andersont, de kur-vára nem értette hogy került ide.
2012. aug. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!