Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Hogyan tudom elérni azt hogy...

Hogyan tudom elérni azt hogy alvás paralízisem legyen?

Figyelt kérdés
Foglalkoztat a téma és egyszer át szeretném élni a dolgot.
2012. aug. 14. 14:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Az magától jön, nem tudod csak úgy valamikor előidézni.
2012. aug. 14. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én örültem volna ha nem kell átélnem 2x. Nem tudom hogyan lehet magadtól előidézni, de segít benne a hanyatt alvás (az esetek többségében hanyatt fekve történik emberekkel alvásparalízis).
2012. aug. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én egyszer átéltem, de többet soha nem szeretném, mert nagyon rossz volt. Én mindenféle piros szemű démonokat láttam, akik csak nevettek rajtam, én meg akár hogy is próbálkoztam, nem bírtam megmozdulni, viszont teljesen a tudatomnál voltam. Nagyon rossz élmény volt! Előidézni viszont nem tudom hogyan lehet, viszont velem is hanyatt fekve történt meg az alvásparalízis.
2012. aug. 14. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Már több mint 20 éves vagyok akk nem fog már elôjönni soha?

Elhiszem hogy rossz de gondoljatok bele ha nektek se lett volna akkor biztos kiváncsiak lennétek rá.

2012. aug. 14. 16:28
 5/7 anonim ***** válasza:
Én hónapok óta próbálkozom vele, de nem sikerül. Elvileg hanyatt kell feküdni teljesen mozdulatlanul nagyon hosszú ideig, akármid viszket, ne vakard meg, ne mozdulj el, akármennyire is kényelmetlen, és egy idő után jönnie kéne. Akkor a legjobb, ha fáradt vagy, és idegesen fekszel le. De mondom, nekem még eddig nem sikerült. Lehet, hogy ha direkt akarja az ember, akkor nem megy.
2012. aug. 14. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem egyet se akarjatok átélni. Kurv@ sz@r az egész...
2012. aug. 14. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ne akard! Nagyon megbánod
2012. aug. 15. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!