Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Mivel tudnám elérni, hogy...

Mivel tudnám elérni, hogy láthassam a szellemeket?

Figyelt kérdés

Érdekel a másik oldal,mindig is más voltam,mint a többi ember.

Hogyan fejleszthetném ki ezt a képességet.

PL.:agykontroll?



2012. júl. 13. 15:34
1 2
 1/18 anonim válasza:
65%
Miben vagy más? Úgy érted, őrült vagy?
2012. júl. 13. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
65%
Néhány feles?
2012. júl. 13. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Olyan ez mintha nem ide tartoznék,ezt érzem és nem tudom elmagyarázni.

Gondoltam már arra is,hogy az előző életem keveredik a jelenlegivel.

Mondhatjuk azt,hogy napról-napra egy álomvilágban élek.

Viszont mindig vonzott az ezoterika,a tudomány minden téren.

Nem vagyok őrült,csak érdekel a dolog és szerintem ezzel nem vagyok egyedül.

2012. júl. 13. 15:51
 4/18 anonim ***** válasza:
17%
A szellemi fejlődéssel párhuzamosan automatikusan kialakulnak bizonyos képességek az emberekben. Méghozzá nem csak egy, hanem minden lépcsőfokhoz számtalan képesség kapcsolódik. Egy képességre koncentrálni, annak elsajátítására törekedni egyfelől arányaiban több befektetett energiát igényel, mintha a szellemi fejlődéseden dolgoznál, és annak velejárójaként ébrednének a képességek, másfelől ha egy képesség, amihez nem rendelkezel megfelelő lelki erővel felébred, elmezavarhoz vezethet.
2012. júl. 13. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Az életem folyamán már hozzászoktam,hogy kigúnyolnak,megaláznak,lenéznek pedig csak egy kedves nő vagyok.

Talán éppen ezért tiszteljetek meg azzal,hogy értelmes dolgokat írjatok.

2012. júl. 13. 15:56
 6/18 anonim ***** válasza:
36%
Sajnálom ha lekezelőnek érezted amit írtam. Bár nem pontosan értem miért.
2012. júl. 13. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
13%
Koko, LSD, tömérdek pia...
2012. júl. 13. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
19%
A homlokcsakrádat (harmadik szem) kell kinyitnod. Persze a többi csakrát is érdemes. Keress utána a neten, mantrával, és auralátási gyakorlatokkal tudod kinyitni. Agykontrollnak semmi köze ehhez, az agykontroll a legeslegkezdőbb "mágia" csak.
2012. júl. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
49%
Tanulj valahol igazi tudományt. Szellemek nem léteznek. Sok ember vonzódik a misztikum iránt, ezzel magyarázható, hogy beképzelik maguknak, hogy ,,mások". Ebben semmi ezotéria nincs, ez csupán az emberi természet.
2012. júl. 13. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
46%
Az én hitem/meggyőződésem szerint nem azért születünk erre a földre, hogy a halottakkal foglalkozzunk. Ha az lenne a feladatot, hogy szellemekkel kommunikálj, akkor valószínűleg eleve meglenne a képességed hozzá, és nem kellene kifejleszteni, legfeljebb csak fejleszteni azt. Ha nincs meg ez a képességed, akkor ennek nyilván jó oka van. Ha többet foglalkoznál az élőkkel és a saját létező képességeid fejlesztésével, valószínűleg ritkábban fordulna elő, hogy "kinevetnek, lenéznek, megaláznak".
2012. júl. 15. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!