Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Elhunyt rokon macskaként tért...

Elhunyt rokon macskaként tért vissza. Mit gondoltok erről a jelenségről?

Figyelt kérdés

6 évvel ezelőtt halt meg 80 akárhány éves korában a dédmamám. Jobb szemét rák támadta meg és ki kellett venni. Sokáig félszeműként élt. Halála után pár héttel nagymamám házánál (nem itt élt a dédi, hanem öregek otthonában) megjelent egy csúnya félszemű szürke öreg macska. A jobb szeme hiányzott. Nagyon bújós volt, állandóan jött oda hozzánk, hogy megsimogassuk. Hülyéskedtünk, hogy biztos a dédi jött vissza. Kb. 4-5 hetet maradt a háznál és eltűnt örökre.


Érdekes egybeesés. Szerintetek?


2012. aug. 15. 15:41
1 2
 1/18 x) ***** válasza:
43%
Akár lehet véletlen is. Szerintem az ilyen fajta reinkarnációnál inkább kismacskaként kellett volna visszajönnie, de nem tudom. Mindenesetre érdekes :)
2012. aug. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 Antimod ***** válasza:
Egy-két ilyen esetet hallottam, hogy állatokkal jeleztek odaátról. Viszont - ha erről van szó - nem a macska volt a dédi, hanem valahogy odaküldte hozzátok. Nem tudom, ez hogy működik vagy mi ez egyáltalán, de számos ilyen esetet hallottam. És azért választott félszemű macskát, hogy eszetekbe jusson ő az állatról.
2012. aug. 15. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 Antimod ***** válasza:

"Egy-két ilyen esetet hallottam [...] de számos ilyen esetet hallottam"


Hehe, tudom, hogy ellentmondás, de miközben írtam, beugrott pár dolog: nem is olyan ritka jelenség.

2012. aug. 15. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
22%

Ez érdekes, állítólg 48 napjuk van a halottaknak, hogy átkeljenek a túlvilágra, ha addig nem mennek át, akkor örökre ittmaradnak, a 4-5 hét éppen belefér a 48 napba.

Mintha valóban addig még veletek lett volna és utána elment a fénybe. :-)

2012. aug. 15. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
0%
Szia!Teljesen elképzelhető:) :)
2012. aug. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
79%
Túl sok mesefilmet nézel.
2012. aug. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
49%

Lehetséges. Megkérdezném, hogy mennyi időval, kb hány hónappal a dédanyád halála után találkoztatok a macskával, mert ugye ha egy-két hónappal utána akkor nem lehetett az mivel a macsinak öregednie kellett, nem egyből idősnek született.


Megkérdezném, hogy miért nem símogattátok a macskát ha éreztétek hogy azt igényli ? A dédanyátok életében is ilyen szeretet igényes volt ? Ti adtatok neki szeretet életében is?

2012. aug. 15. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
31%

Érdekes ,lehet valamit szeretett volna üzeni a dédi.

Vagy csak véletlen ép egy félszemü kis macska arra járt ahol ti laktok.

Az emberek nem születnek állat formában ujra,Csak emberként.

Az emberekben a szentlélek és a logosz egyaránt müködik meg van bennünk az én tudat .Az állatokban csak a szentlélek van meg,Hiányzik belölük az éntudat az abszolutum logosz a személyiség.

2012. aug. 15. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Igen. Nekem pl. olyan macskám is van, mint a House-nak volt a soriban, befekszik rád, megdöglesz másnap...
2012. aug. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Dédi december közepén halt m

eg, a macska januárban jelent meg, februárban tűnt el. Én sokat foglalkoztam vele, etettem, simogattam, anyumék undorodtak tőle, mert nagyon ronda macska volt, mint dédi.

2012. aug. 15. 21:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!