Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Honnan származik az ember?

Honnan származik az ember?

Figyelt kérdés
UFO észlelések témakörben van a kérdés, szóval nyilván idegen civilizációkkal kellene valahogy értelmesen összehozni a dolgokat, legalább elmélet szintjén :D

2012. jún. 11. 21:06
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
50%

Bocsi, de a kérdést úgy tetted fel, mintha minimum 3-4 fajta, féle idegen civilizáció szaladgálna itt közöttünk, és azokból kellene kiválasztani, hogy mi melyikkel, honnét jöttünk ide.


Egyáltalán még az sem bizonyított, hogy létezik idegen civilizáció.

Az más dolog, hogy szerintem is léteznie kell valahol, mert nagyon nagy luxus lenne, ha az egész létező világegyetemben csak mi "laknánk". Csak éppen erre nekünk eddig bizonyítékunk nincs.

2012. jún. 11. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Shai-Hulud ***** válasza:
60%
Uff! Az én őseim az Alfa Centauri második bolygójáról származnak. Békés szándékkal jöttek ide, de az őslakosok lemészárolták mindet, úgyhogy két teljes generáción keresztül ki voltunk halva. Aztán azóta úgy elszaporodunk, mint a kínaiak. Ja, most elszóltam magam...
2012. jún. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
vannak elméletek a földön kívüli származásunkkal kapcsolatban és a "nagy agymenésű" emberek elméletei érdekeltek. nem mondtam semmit tényként.
2012. jún. 11. 22:21
 4/17 anonim ***** válasza:
19%
szervusz. sokkal egyszerübb mint sokan hinnék. persze pont ezért mert egyszerű ne hiszik el. az ember már csak ilyen. ha valami egyszerű az nem jó, bonyolitsuk.no persze a tökéletlenségünk is hozzá járul ehhez.tudományosan is bebizonyitott tény , hogy az ember is és az állat is a föld alkoto elemeiből van.és mint ahogy a föld kb 70 %-a viz az embernek is a 70%-a viz.sok gáz is van a testünkben, ami szükséges az anyagcseréhez. persze nem magátol jött létre. elég bonyolult ezért nem a véletlen műve.miért? mert az ennél egyszerübb dolgokhoz is kell tervezö, kivetelező, épitő,stb. vegyük a házat. az épitész megtervezi hogy nézzen ki, hol legyen a konyha szoba stb. a kivitelező a munkásokkal, pedig megalkotja, nem jön létre magától.köszönöm
2012. jún. 11. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
0%
utoirat: nincsenek UFO-k. a tervező nem gondolta szükségességét az élethez.
2012. jún. 11. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
74%
2012. jún. 11. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Sajnos hiába a témakör, ezt nem lehet értelmesen összehozni. De sci-fi-t lehet írni belőle.
2012. jún. 12. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
44%
Evolucio.Amugy sok sokan tamogatjak az osi ufonautak elmeletet hogy genmanipulacioval teremtettek az annunakik vagy isten tudja mik de ez egy hulyeseg.
2012. jún. 12. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
32%

Valóban egy idegen civilizáció teremtett minket,ez nem hülyeség.

Megadták nekünk a szabad akaratot,de végig figyelemmel kísértek bennünket.

Mielőtt idetelepítettek minket kiírtották a ránk veszélyes fajokat-értem ezen-az óriásokat,dinoszauruszokat,stb...

Néha beavatkoztak,hogy fejlődjünk a technológiával.

És még most is itt vannak közöttünk.

Én jobban hiszek ebben,mint a Bibliában.

2012. jún. 12. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
56%
Medvedisznóember+Rézfaszu bagoly!Lehet megint törölni!
2012. jún. 12. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!