Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Démonok =tudtalattid csodálato...

Zsizsik666 kérdése:

Démonok =tudtalattid csodálatos hatalma?

Figyelt kérdés
Szerintem az alvásparalízisből szedték őket, s a tudatalattihoz tartozó érzések valójában és félelmek. A tudatalatti világ ilyen hihetetlenül szemtelen, besz@rat.ós, pl. mikor egyedül vagy egy sötét házban, akkor is kö.csögöl veled. Fóbiákat csinál, depressziót okoz, s azt sem tudod mire reagált úgy, kész rejtély, emellett nagyon roh@dék is. Képes olyanról is meggyőzni akár, hogy lődd fejbe magad, mert akkor olyan érzések meg gondolatok jönnek, hogy akkor az az ésszerű. Miért nem bír nyugton maradni?:S Hogy kell letiltani véglegesen?

2012. nov. 9. 15:38
1 2
 1/11 Malats ***** válasza:
A tudatalattit nem elzárni kell, hanem felismerni, és semlegesiteni. Nyilván annak okoz ilyen dolgokat a 'tudatalattija' , aki nincs tisztában saját magával.
2012. nov. 9. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Szerintem ember nincs a földön, akit még nem szivatott meg. Még ha tudod is irányítani, Xy-nak, aki fóbiás, úgysem tudsz segíteni, mert ha hozzányúlsz ilyen tudatalatti dolgokhoz, lehet még rosszabb lesz.

Szerintem a főnök a tudatalatti, az van mindig, amit ő akar, mintha egy különálló lény lenne. Kérdés, kinek mennyire marad nyugton.

2012. nov. 9. 16:05
 3/11 Malats ***** válasza:
Hogyan irnád körbe a tudatalattit? nem mindegy. A mentális betegségek szerintem nem tartoznak alapvetöen a tudatalattihoz. Sok mindent le is lehet gyözni.
2012. nov. 9. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:

Tény, hogy az a rengeteg szenny a tudatalattiból származik, de meg lehet szüntetni azt a sok-sok rosszat... Ha felszínre hozod és feldolgozod a problémákat, akkor nem is lesznek többé.


Tudatossággal, folyamatos önkontrollal vagy ha úgy tetszik, könyvek vagy egy erre szakosodott személy segítségével. Attól, hogy sokan nincsenek is tudatában, az emberek bármire képesek. Ha mélyre ásol és felszínre hozod a problémákat, igenis kiirtod őket, csak türelem és kitartás kell hozzá.

2012. nov. 9. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Engem konkrétan az alvásparalízis érdekelne, ne a tudatalatti mondja már meg, mikor keljek fel xD

De szerintem a démonok is innen erednek.

2012. nov. 9. 16:28
 6/11 A kérdező kommentje:
Meg lehet, a skizofrénia is, mert nem tud feldolgozni dolgokat, többet lát vagy hall, mint amit kéne, tehát nem szűri ki az agya.
2012. nov. 9. 16:31
 7/11 anonim ***** válasza:
Kérdezö, kicsit olvass már utána a tudatalattinak és az alvásparalízisnek, mert így elég sok hülyeség összehordasz.
2012. nov. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
szerintem köze van hozzá, mert nem tudatosan csinálja az agy. Így nem tudatos tevékenység.
2012. nov. 9. 17:38
 9/11 anonim ***** válasza:

Elhiszed nekem ha azt mondom, hogy bármin lehet változtatni ebben a létben? Az egyetlen dolog ami kell hozzá, az az akarat. Félelmek és fóbiák is csak addig léteznek, amíg te nem teszel ellenük valamit. Nem más segítségére kell hagyatkozni, meg pszichiáterhez fordulni, SAJÁT magadba nézz bele. Ennyi.

Kovácsold acéllá magad és vágj keresztül ezen az agyagvilágon.

2012. nov. 10. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Önismerettel. Ha mélyebben megismered a saját működésedet, sokkal tudatosabb leszel és kevésbé tud rajtad uralkodni az elméd.
2012. nov. 10. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!