Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Léteznek szellemek? Azaz démonok?

Léteznek szellemek? Azaz démonok?

Figyelt kérdés
Az egyik soztály társam nagyon beijesztett a kísérletekkel...ti hisztek benne? (bár lehet jobb, ha nem tudom) xd:D
2012. nov. 29. 16:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
66%
Nagyon rémült lehetsz, még helyesen írni is elfelejtettél. Te szegény lurkó. Jobb ha megjegyzed: Szellemek nincsenek, a saját sorsod kovácsa vagy, és ha el akarsz érni valamit az életben, fel kell emelned a popód, és tenned kell érte,mert manapság semmi sincs ingyen.
2012. nov. 29. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
35%

nem érdekel ki mit mond, de hiszek a szellemekbe és démonokba. meg is tapasztaltam.

ezt az oldalt olvasgasd, mindig ezt olvasom...csak rég frissítették...:/

www.szelllem.sokoldal.hu

2012. nov. 29. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Sajnos én is hiszek bennük, és pár hete, de csak pár hete nagyon parázok éjszakánként! :///
2012. nov. 29. 16:56
 4/13 anonim ***** válasza:
91%

Nincs tudomásunk róla, hogy léteznének szellemek.


Sokan azt hiszik, hogy már láttak szellemeket, de ez csak azt jelenti, hogy ők nem tudnak megmagyarázni egy természeti jelenséget, vagy egy bizarr véletlent. Az Internet pedig egy nagy pöcegödör, ha ilyesmiről van szó. A szellemes híresztelések 99%-a átlátszóan kamu, és erősen gyanítom, hogy a maradék 1% is az.

2012. nov. 29. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Sok ilyesmi kérdést olvastam a gyakorink miután kiírtam a kérdést...de ha már egy hangot is meghallok akár az udvaron akármi, be fosok és aludni akarok, de nem tudok...nappal nincs ilyen..
2012. nov. 29. 17:09
 6/13 anonim ***** válasza:
68%
Léteznek jelenségek, amiket szellemeknek hívnak, sokan azt mondják ezek démonok, akik szórakoznak a még élőkkel, stb. Ezer magyarázat létezik és én azt mondom: jobb, ha nem foglalkozunk velük. Ha félsz és nagyon beleásod magad a témába, a félelmed sok rossz dolgot generálhat az életedbe, pl. kételyeket, zavaró kérdéseket, és még több félelmet. Tehát: én sem tudom, mi az igazság, de sokan foglalkoznak szellemekkel, mágiával, persze nem szakemberek, már ha létezik egyáltalán ilyesmi, de rosszul szoktak elsülni ezek a dolgok. Sok lakót adtak ezek a kísérletek az elmegyógyintézeteknek.
2012. nov. 29. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
85%
Szellemek azaz démonok? a szellem emberi eredetű, a démon... csak gonosz. a kettô nem ugyanaz. és vannak még tündérek, mondanom sem kell ők jók, warlockok, nekromanták, kazik, nimfák nagyon jóarcok. szóval nem csak ez a két fajta lény létezik :) jóéjt drágám :)
2012. nov. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem ugyanaz.
2012. nov. 30. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
84%
Indulj ki abból hogy a szeretteivel mindenki szeretne találkozni haláluk után. Ennek ellenére senkinek nem sikerül...így neked sincs okod a félelemre.
2012. nov. 30. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Igaz,hogy magad kell elérned amit szeretnél,de én már megtapasztaltam a szellemek jelenlétét sőt magam és 2 osztálytársam űztük el a szellemet(démon-t)
2012. dec. 1. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!