Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Ismeritek Forrai Ildikót?...

Ismeritek Forrai Ildikót? Parapszichológus és kártyavető. Azt állítja, amit kérünk, azt megkapjuk. Szerintetek ez igaz? Miért van annyi boldogtalan, szegény, magányos ember? Nem hiszem, hogy bárki is rosszat kíván magának. Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 12. 12:01
1 2 3 4 5 6
 1/59 anonim ***** válasza:
33%

sorsa ellen senki sem menekülhet

ez a karmájuk amit le kell dolgozniuk, de ha folyamatosan az ellen vannak h a sors ne érvényesüljön akkor így újabb karmát teremtenek, vagyis vár rájuk a reinkarnáció.

2013. ápr. 12. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/59 A kérdező kommentje:
Állítása szerint nem kell szenvednünk,csak akkor,ha nem teremtjük meg gondolatban azt,amit szeretnénk,mert létezik a szabad akarat.
2013. ápr. 12. 12:18
 3/59 anonim ***** válasza:
57%

Éljenek az önző egoista szabadakaró kártyavetők! Meg is érdemli az a 868millió éhezéstől szenvedő hülye, képtelenek maguknak szabadakarni egy tál ételt!

[link]

2013. ápr. 12. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/59 anonim ***** válasza:
79%

Én azért együtt voltam boldogtalan szenvedő emberekkel egész közelről 10 évig a munkám során.

A gondolkodásukat a legnagyobb százalékban az teszi ki,hogy ész nélkül vádolnak másokat sorsukért,mindenki rossz,ők semmit sem tehetnek,csupán áldozatok.. stb.

Ilyen érzelemvilággal könyörgöm mire számítsanak...????

2013. ápr. 12. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/59 anonim ***** válasza:
63%
Persze, maximálisan igaza van, mindenkinek adódnak lehetőségek, csak gondolkodásbeli probléma van. Nincs lehetetlen, csak tehetetlen.
2013. ápr. 12. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/59 anonim ***** válasza:
Aki kártyát vet, az mit arat???
2013. ápr. 12. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/59 anonim ***** válasza:
55%

Én kívántam férjet, megkaptam, házat is kértem, lett. Kívántam, hogy kisfiam, majd kislányom szülessen, megvannak.

Könyörögtem egy saját üzletért, és van.

E így működik!

Csak észnél kell lenni a kívánságoknál :-)

Minden reggel szoktam kívánni napfelkeltét is ám...

2013. ápr. 12. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/59 Antimod ***** válasza:
67%
Igen, csak kívánni nem elég, tenni is kell érte! Nagyon sokat számít a gondolkodásmód, hozzáállás, de nem minden.
2013. ápr. 12. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/59 anonim ***** válasza:
75%

Tehát az Afrika szegényebb területein tízezerszám éhenhaló gyerekeknek csak meg kéne tanítani, hogy hogyan kérjenek, és máris minden megoldódna?


Például azért van annyi boldogtalan, szegény, magányos ember, mert ez nem így működik.


A "nincs lehetetlen, csak tehetetlen", a Vonzás Törvénye, meg az ehhez hasonlók tipikusan a jómódú (igen, ebbe mi is beletartozunk), fejlett országokban élő embereknek lettek kitalálva, mert nekik vannak meg a lehetőségeik, hogy saját magukat motiválva elérhessék a céljaikat. Ocsmány igazságtalanság efféléket hangoztatni, amikor annyi ember van, akinek egyszerűen nincs lehetősége kitörni, mert még azt sem tudja, hogy mit jelent kitörni, hogy létezik jobb világ is az övén kívül.


Ne értsetek félre, maximálisan egyetértek a pozitív hozzáállás fontosságával és tudom, hogy mennyit számít a megfelelő motiváció, és hálás vagyok, amiért annyira jó körülmények között élek, hogy ilyen dolgokkal foglalkozhatok. Megértem, hogy pl. ez a "nincs lehetetlen, csak tehetetlen" egy jó, hatásos szlogen, amire igenis szüksége van az embereknek. Ugyanakkor tisztában kell lenni azzal, hogy ez nem a szó szerint vett igazság, hanem csak egy eszköz, amivel magunkat késztetjük cselekvésre.

2013. ápr. 12. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/59 anonim ***** válasza:
53%

12:40 es vagyok,utolsó,nekem volt olyan korszakom,hogy hittem abban a rossz sorsú emberek "áldozatok",mivel,mint írtam közelebb is kerültem hozzájuk,mostanra már nem hiszek ebben...

Így mostanra már nem tudok hinni az afrikai áldozatok című mesében sem.

Rájöttem,hogy véletlenek nincsenek.

Azóta is a kudarcaimnál rögtön magamba keresem a hibát,nem mondom,hogy mindig megtalálom (mivel elfogult vagyok magammal szemben:)) de azért sokszor igen,így verekedtem fel magam mondhatni sikeressé,hogy meg legyek magammal elégedve.Ámen.

2013. ápr. 12. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!