Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Mi lehetett ez, mit lehet tenni?

Mi lehetett ez, mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Hajnalban, kb 1,5oraja arra ebredtem,hogy a kutyam eszeveszettup morog es ugat (a haloszobankban ,ahol alszunk) es felfele bamult meredten egy pontra, majd atment a szoba masik vegebe es ott is meredten nezezz egy pontot es morgott es ugatott. Kezdtem megijedni, ugyhogy megkertem a paromat ,hogy kapcsolja fel a villanyt es amikor lenyomta a kapcsolot egy hangos pukkanassal lecsapodott a.biztositek a kutya pedig abbahagyta az ugatast.
2013. jún. 19. 04:47
 1/5 anonim ***** válasza:

Az állatok érzékenyebbek bizonyos hang-és elektronikus hullámokra. Lehet ilyesmit érzett, mert megváltozott a szokványostól, ami aztán valahogy kisütötte az égőt.

Nem tudom, hogy milyen házban laktok,de ha padlás is van, az is lehet hogy macska ment végig a padláson egyik pontból a másikba miközben aludtatok és a kutya meghallotta a zörejt. Ezért nézett a plafonra.

2013. jún. 19. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Panelban lakunk
2013. jún. 19. 04:58
 3/5 anonim ***** válasza:

Erre nem fogsz kapni értelmes választ, ugyanis


Nem vagyunk kutyák, fogalmunk sincs mit lát egy kutya meg mit nem. Azt sem tudjuk szoktak-e a kutyák unalmukban hallucinálni. Ha igen, esetleg lehetséges-e hogy az nem is annyira irreális dolog amit lát. Ha valós amit lát, az kimeríti-e a mai természet feletti dolgok fogalmát? Ésígy tovább.

Fogalmunk sincs, egyik fél elmondja majd, hogy fuuu szellem volt, a másik fél meg egy láthatatlan macskára fog gyanakodni a nem létező padláson, mint láthatod. Ebből megint nem lesz semmi értelmes, csak egymás ócsárolása, te pedig itt fogsz maradni válaszok nélkül.

2013. jún. 19. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát hármas én nem ócsárolni akartam, én is éltem már át érdekes dolgokat, de mivel nem írta meg a kérdező, hogy panel házban lakik-e avagy sem, így rögtön erre asszociáltam, mert az én kutyám ugyanezt csinálta mikor macska halad át a padláson.

De akkor nem tudom mi lehetett. Egy kutya ugyanúgy néz meg ugat egy röpködő légyre is, amit te lehet hirtelen nem látsz meg.

2013. jún. 19. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tudom, nem rád gondoltam, te nem tudhattad még amúgysem hol lakott, csak kelett valamit írni oda. :)
2013. jún. 20. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!