Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Szerintetek vannak olyan...

Szerintetek vannak olyan médiumok, akik nem hazudoznak és valóban kapcsolatba tudnak lépni az elhunytakkal?

Figyelt kérdés
Nagyon sok olyan médium van, aki csak hazudozik és megtéveszti az embereket. Szerintetek vannak olyanok, akik igazat mondanak és tényleg van vmi kapcsolatuk a halottakkal? Kérlek indokoljátok meg válaszaitokat. Köszönöm.
2013. júl. 8. 14:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
34%
A sírrablók!!!!!!Na jó ez morbid, amúgy nincsenek.
2013. júl. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
52%
Nincsenek. A médiumok a reakcióidat figyelve következtetnek a problémáidra és a félelmeidre, majd elhitetik veled, hogy ezt "szellemek" súgták meg neki, majd teletömik a fejed olyan állítólagos üzenetekkel amiket vagy hallani szeretnél, vagy ha dörzsöltebbek akkor olyanokkal, amik miatt majd megint mehetsz hozzá pénzt költeni.
2013. júl. 8. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
38%
Vannak, ismerek többet is, inkább látónak nevezném őket. Saját tapasztalat az indokom.
2013. júl. 8. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
+1 a #2-eshez. Kóklerek és csalók.
2013. júl. 8. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
62%
Nem hiszem.
2013. júl. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
75%

én ismerek(ismertem),de őt nem találod meg a neten vagy bárhol máshol

amikor meghalt apum akkor a segítségével beszéltem vele,túl sok olyan dolog volt ami miatt hihető volt,olyan dolgokat tudott amiket máshonnan nem tudhatott volna,azóta már elköltöztünk,csak annyi tudok róla hogy "rendes" szakmája van,és ugyanúgy csak néha csinál ilyet,viszont soha egy forintot sem kért

2013. júl. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Én nem akarok médiumokkal beszélni! Csak kíváncsi vagyok a véleményekre!
2013. júl. 8. 15:10
 8/14 anonim ***** válasza:
29%
aki a holtakkal kapcsolatba tud lépni, az sajnos már az élőkkel nem tud...
2013. júl. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Nem!! Ha tudna valaki kapcsolatba lépni a holtakkal, akkor nem kérne érte pénzt. Gondolj bele csak te magad. Mert én egész nap a halottak lelkeivel beszélgetnék, esetleg kifejleszteném, hogy évszázadokkal ezelőtt meghaltakkal beszéljek, és megtudjam, hogy tényleg igazak-e amit a történelem könyvekben írnak, stb. De most komolyan gondolj bele. Te nem dicsekednél el vele a rokonoknak? Meg mindenkinek? Tehát nincs ilyen ember.

És aki azt mondta hogy saját tapasztalatból tudja hogy vannak ilyenek, az nagyon vigyázzon! Mert vagy hazudozó, vagy nagyon könnyen kiismerik.

2013. júl. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Persze, hogy nincsenek... Az emberiség legalsóbb rétegét lehet csak átverni ezekkel a hülyeségekkel...
2013. júl. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!