Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Ismerek pár olyan személyt,...

Ismerek pár olyan személyt, /nőt/, aki megvilágosodott. Őket mindig csak egyedül lehet látni, nincsenek párkapcsolataik. Ilyen dolgokra nem kérdez rá illemből az ember. Valóban nincs szükségük már a másik nemre?

Figyelt kérdés
2011. aug. 30. 16:57
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Honnan tudod, hogy megvilágosodtak?
2011. aug. 30. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 Bandit87 válasza:
64%
1300 Watt halogén
2011. aug. 30. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Onnan, hogy látni a viselkedésükön, természetükön.
2011. aug. 30. 17:04
 4/26 anonim ***** válasza:
29%
Leírnád, hogy milyen a viselkedésük?
2011. aug. 30. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
57%
az ember társas lény, akik egyedül vannak szívük mélyén szeretnének társat. az egy dolog hogy azt mondják hogy jó nekik egyedül és nincs szükségük senkire. ideig-óráig persze ez működik de akik egyedül élik le az életüket ők nem megvilágosodottak csak kapcsoaltra képtelenek vagy valami más bajuk van.
2011. aug. 30. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
75%

A megvilágosodás nem olyan egyszerű, mint azt az emberek gondolják... sok embert láttam, akiről azt mondták, hogy megvilágosodott, de keveset, aki tényleg közel áll a megvilágosodáshoz...

Nem az tisztem megítélni, hogy ki az, ki nem az...

a kérdésre válaszolva... szükségük véleményem szerint már nincs a másik nemre, attól még szerethetnek, sőt, ők szerethetnek csak igazán...

de ha pontos választ akarsz, jobban jársz, ha egy megvilágosodottól kérdezed...

2011. aug. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
66%
*nem az ÉN tisztem
2011. aug. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
34%
Nem biztos, hogy itt megvilágosodásról van szó. Lehet ez náluk egy megjátszott szerep. Az is lehet, hogy azért nincs párjuk mert frigidek. Az, hogy számodra olyan a viselkedésük még lehet, hogy direkt ezt mutatják a külvilág felé, mert erősnek akarnak tűnni, annak ellenére, hogy az életük félresiklott.
2011. aug. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
43%

Szia!


Valóban nem biztos, hogy itt megvilágosodásról van szó. Legalábbis az valami sokkal magasabb rendű dolog. Én inkább úgy gondolom, hogy az általad ismert nők, a tudatosodás útjára léptek, és felfedezték önvalójukat.

Ehhez szolgálnék egy kis biológiai adalékkal: a fogantatás pillanatában ugyanis nem dől el, hogy lány, vagy fiú lesz belőlünk. Az első néhány hétben még minden magzat androgün.

Azaz, tulajdonképp magunkban hordozzuk mindkét nemet, csak a külvilág igényeinek megfelelően egyik vagy másik irányba kell fejlődnünk külsőre. De az emberi lélek valójában nem csak hogy androgün, hanem inkább teljesen független az olyan paraméterektől, mint pl. a biológiai nem. Gondolj csak bele: előző életeinkben is voltunk hol férfiak, hol nők, és közben a lelkünk egy és állandó.

De nyilván az én véleményem is szubjektív. Szóval úgy olvasd a fenti sorokat, hogy egy stabil, magas szellemi párkapcsolatban élő, harmincas nő írta - aki a párkapcsolatán belül (!) tudatosan nem él szexuális életet. :)

2011. szept. 1. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
57%
a megvilágosodottság nem zárja ki a párkapcsolatot..ezek a nők más miatt vannak egyedül..
2011. szept. 1. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!