Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Mi tortenik olyankor (tobbi...

Mi tortenik olyankor (tobbi lent)?

Figyelt kérdés

Majdnem elalszom de meg nem alszok egyszercsak nem tudok mozdulni es furcsa erzes fog el mintha valami befeleszivna vagy keringtetne a szobaba a szemem kitudom nyitni de a testemnek nem tudok parancsolni pedig akarom hogy vissza nyerjem uralmam felette de nem megy.

Ennek a dolognak szokot tobb verzioja lenni pl csukott szemmel tortenik de olyankor valami olaj es gaz keverek jelenik meg elottem a kozos benuk mindig elalvas elott korul jon ez a jelenseg es a maga tehetetlenseg valamint a keringes repules beszivas erzese

valamikor jon 1 honapban tobbszor valamikor 1 evig nincs a jelenseg



2013. júl. 20. 00:08
 1/8 A kérdező kommentje:
Ja es nem alom valami allapot ez de nem tudom mire velni es nagyon rossz erzes valamikor harcolnom kell hogy vissza nyerjem testem nem tudom mi lenne ha nem harcolnek ellene de olyan rossz erzes hogy mindig harcolok es nagyon nehezen szerzem vissza a testem
2013. júl. 20. 00:13
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Nem kéne annyit dzsangázni!
2013. júl. 20. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

a beszivast ugy ertettem hogy engem szivbefele valami nem en szivok valamit :)

tehat dzsanga kilove

2013. júl. 20. 00:18
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem valami lelki pszichológust próbáltad már!
2013. júl. 20. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Röviden: az alvásnak különböző szakaszai, vagyis fázisa vannak és a legmélyebb fázisban (REM fázis) álmodunk és ilyenkor a mozgatóizmok lebénulnak. Ez megeshet, hogy úgy következik be, hogy közbe magadnál vagy és kitudod nyitni és mozgatni a szemedet. Alvásparalízisnek vagy alvási bénulásnak hívják. Olvass utána!

[link]

2013. júl. 20. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

nem hiszem ez 10 eve tart

mndig jo kedvu,optimista vagyok nem erzek semmi lelki problemat

2013. júl. 20. 00:26
 7/8 A kérdező kommentje:
Kedves 5-os igy mar ertek mindent ezer koszonet :)
2013. júl. 20. 00:33
 8/8 kedves97 válasza:
alvás paralízis
2013. júl. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!