Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi tortenik olyankor ha a...

Mi tortenik olyankor ha a baba 2 meres kozott egyetlen grammot sem hizik?

Figyelt kérdés

Tudom van olyan, hogy lelassul a hizas vagy nagyon keveset hizik, de mi van akkor ha egyaltalan nem hizik semmit 2 meres kozott.

2 hetente kell mar jarnunk mert nem hizik a lanyom.Kicsit felek attol, hogy nehogy azt gondolja a vedono, hogy nem kap eleget enni.

Mar bebietelt is kapott, pedig nagyon nem akartam adni csak a sajat foztomet, de abbol sem eszik tobbet.

Nem azt akarom, hogy dagi legyen csak legalabb 10-20 grammot hizzon 2 meres kozott!!

Mit tehetek?

9 honapos kislany


2010. nov. 4. 14:14
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
17%

1. értem.

2. mennyivel született?

3. hány gr. most?

4. a gyerekek nem percentilis érték és táblázat meg grafikon szerint nőnek

5. ha vidám és van elég kaki meg pisi akkor egészséges.


ps. a védőnő gondoljon azt amit akar Te megtettél mindent akkor ne legyen lelkiismereted.

2010. nov. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Én is gyakran méretem, mert az enyém súlya is lassan gyarapszik. Nálunk olyan is volt, hogy fogyott két mérés között, egy hónap alatt.

9 hónaposan 7450 g volt.

12 hónaposan 8440 g és ma 18 hónaposan 10.580 g! Az elmúlt 6 hónapban hízott két kg-ot. :) (4-szer rátettem a mérlegre és két különböző mérlegen is megnéztem, mert nem akartam elhinni. )

Szerintem majd beindul a hízás, mint nálunk is. A fogacskái nem jönnek? Amiatt is lehet, hogy kevesebbet eszik.

2010. nov. 4. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Nekem is örök aggodalmam volt ez, még így a harmadik gyereknél is. Nálunk az első 5-6 hónap elteltével az összes gyerek hízása lelassult, míg a többi baba a tanácsadáson már egy évesen elkerülte a 10-11 kilogrammot, az én kisfiam közel két évesen ennyi. Pedig mindent megkóstol, van, amiből sokat és jóízűen eszik, van, amiből csak csipeget. Most kell majd mennünk tanácsadásra, és tuti, hogy nem hízott tavasz óta, esetleg nagyon keveset. Néha én is kaptam beszólásokat, de nem tudok mit tenni. Alig issza meg a kakaót, esetenként egy-egy dl-t, tejet nem iszik, tápszert soha nem fogadott el. Egészséges, vidám, okos gyerek, és kész.
2010. nov. 4. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
(Bocsánat, lemaradt a szám, hogy 2 kg-ot hízott.)
2010. nov. 4. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

3400grammal szuletett es nem volt 50 centis.

Most 82 centis es 1134 gramm.

Tehat orjais baba a szuletesi sulyahoz kepest!!

A Vedono masodszorra hiv minket vissza, hogy nem fejlodik rendesen.

Eszik mindent amit kap.Tehat nem valogat semmiben.Eszi az en foztomet es a bebietelt is(persze ha kap, mert nem nagyon szeretek Neki azt adni).

De nem akarok tejpepekkel tomni, mert akarom, hogy guruljon jaras helyett :D

2010. nov. 4. 14:22
 6/21 anonim ***** válasza:
Mennyi gramm most? Valamit elírtál.
2010. nov. 4. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
9 hónapos és 11 kiló? normális ez a védőnő?????
2010. nov. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Várj... 9 hónaposan 82 cm? A VÉDŐNŐD EGY HÜLYE!!! Én a helyedben elfelejteném. Ki kötelez rá, hogy menj hozzá? 4 hónaposan látta a kisfiamat, majd miután látta, hogy boldogulok egyedül is, nem erőltette, hogy találkozzunk. Most jött ki hozzánk legközelebb, hogy megcsinálja az 1 éves státuszt, 13 hónaposan.
2010. nov. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Ja, hozzáteszem a kisfiam 50 centivel, és 3500 grammal született. 13 hónaposan 11 kiló és 82 cm. A védőnőd egy óriási balfék, idióta, már nem is tudom, mit írjak rá, ne haragudj...
2010. nov. 4. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Nem azt mondja, hogy kicsi, hanem azt, hogy az elmult 1 honapban nem fejlodik rendesen.

Tudja, hogy nagy baba es mindig is modnaj.

Eloszor meg mosolygott is, hogy nem hizott semmi, mert biztos fogyokuraba kezdett....de a masodik meresnel mar nem volt egy csepp vigyor sem a szajan.

Azt mondta, hogy a nem valtozik a helyzet akkor meg kell keresni az okot.....es eleg erdekes fejet vagott hozza.Ugy ereztem mintha engem hibaztatna.....

2010. nov. 4. 14:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!