Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Meghalt a szerelmem, a szellem...

Meghalt a szerelmem, a szelleme itt van?

Figyelt kérdés

Motorbalesetet szenvedett, és én ott voltam a helyszínen, ott feküdt, látták el a mentősök, de már nem volt életben csak 4 újraélesztéssel tudták visszahozni, de már agyhalott volt, és ott a helyszínen oda jött egy kutya és ijedten elkezdte szaglászni meg nézni a helyszínt, nézte a bukósisakot meg a nyomokat,meg a barátomat, hiába próbáltuk elkergetni folyton visszajött.. Majd másnap gyertyagyújtás volt a helyszínen ahol történt , ott voltunk sokan és megint jött a kutya , ugyan az.. és ugyan úgy nézte mi törént látszott hogy kétségbe volt esve..érdekesen hangzik, de én is alig hiszem el..azóta nem láttuk soha..és azelőtt sem. Ez jelenthet valamit?


A temetése előtt feküdtem az ágyban néztem a tv-t és egyszercsak olyan volt mintha nagy energia nagyon gyorsan végig ment volt a testemen a fejemtől a talpamig.

Meg olyanok voltak, hogy a kutyám nézett egy helyre ahol semmi nem volt és teljesen megzavarodott, nyüszített, minden baja volt.. meg sokszor nem rám néz hanem mellém.


Szerintetek lehet, hogy itt volt velünk, vagy csak bebeszéltem magamnak ezeket?



2013. okt. 2. 15:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

A szelleme már nem él, de emlékeidben még mindig él. Őrizd meg az emlékeidet, és lépj tovább.

Részvét

2013. okt. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Lehetséges,hogy elköszönni volt ott,nem tudom.

De a gyerta gyújtás mindenképp jó,és ha imádkozol érte,az segíti őt.


Áldja meg Mennyei Atyánk,és bocsássa meg bűneit.

2013. okt. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A szelleme benned él, hatással volt rád, megváltoztatott, és így él tovább. Ha megőrzöd az emlékét, akkor veled marad.
2013. okt. 2. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
50%
Én úgy tudom, hogy a lélek még 42 napig itt van a Földön, mielőtt átlépne..De nem szabad nagyon ragaszkodnod hozzá(pl. sokat siratni)..mert ezzel itt tartod, ami nem jó neki.
2013. okt. 2. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Az igazság az, hogy nem tudjuk. És aki mást mond az hazudik, vagy csak áltatja magát.
2013. okt. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
0%

egyszercsak olyan volt mintha nagy energia nagyon gyorsan végig ment volt a testemen a fejemtől a talpamig.



szerintem megdugott a szellem

2013. okt. 19. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Hogy a francba vagy képes ilyen tiszteletlenül viselkedni? Szégyelld magad!
2014. okt. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!