Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Szerintetek a képzeletem...

Szerintetek a képzeletem játszott velem? Létezhet olyan, hogy egy "erő"figyel? Normálus válaszokat légyszi. Nem vagyok örült nem képzelődöm és gyógyszert sem szedek.

Figyelt kérdés
Egyik èjjel nem tudtam aludni.Valahogy olyan èrzèsem volt mintha valaki figyelne az előszobàból.Felkeltem, felkapcsoltam a villanyt de semmi sem volt ott.Csak olyan fura èrzèsem volt.Fèltem is egy kicsit. Vissza feküdtem ès felkapcsoltam eg kislàmpàt.Elfordultam megpróbàltam aludni majd visszafordultam és a làmpa le volt kapcsolva.Na ettől a perctől kezdve virrasztottam.
2013. nov. 14. 18:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Sok oka lehet, de biztosan nem figyelt téged senki. Pláne nem egy "erő". Velem kb. 10 évesen történt meg hogy egész éjjal nemaludtam mert azt hallottam ahogy valaki lépked a szobámban, de nem volt ott senki.


Biztosan van magyarázat erre, lehet pszichológiai eredetű a dolog. De ilyen butaságokat ne képzelj be, hogy valami "erő" figyel téged.

2013. nov. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
35%

Én mondok egy normális választ:

Nem, nem figyel senki, de ha ilyeneket beszélsz másoknak, akkor hamarosan figyelni fognak a diliházban.

2013. nov. 14. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors vàlaszt.Azóta ès elötte sem törtènt velem ilyen.Ellenöriztem a làmpa kapcsolójàt is.Nem vagyok kislàny màr ,nem hiszek a mesèkben.Konkrètan èreztrm hogy van ott "valami".De ha be is kèpzeltem akkor a làmpàt vajon ki kapcsolta le?
2013. nov. 14. 18:55
 4/15 anonim ***** válasza:
Valószínűleg te voltál. Én is gyakran csak nézek hogy hogyan a kerűlt a cukor a hűtőbe, én biztos nem raktam be és nincs otthon senki rajtam kívül. Nyílván én tettem be csak abszolút nem emlékszem rá mert mondjuk totál másra kocentráltam és refelxből cselekedtem.
2013. nov. 14. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Whitzerai ***** válasza:
35%
NSA
2013. nov. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
NSA?
2013. nov. 14. 20:41
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Amerikai hírügynökség / titkosszolgálat. Biztos hallottál róla lehalgatták kb. az egész világot. Most pattant ki. A hozzászóló vicces akart lenni :)
2013. nov. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Haha hàt jót nevettem:)
2013. nov. 14. 20:44
 9/15 anonim ***** válasza:
A túlvilágról, vagy egy másik dimenzióban élő ember, aki kötődik hozzád, mindig veled akar lenni.
2013. nov. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
18%

Nem vagyok örült nem kèpzelődöm ès gyógyszert sem szedek.

akkor itt az ideje elkezdeni

2013. nov. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!