Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Állítólag orosz tudósok...

Állítólag orosz tudósok lefényképezték az aurát. Állítólag aurája még a macskáknak is van. MIT FÉNYKÉPEZTEK LE TUDÓSOK VALÓJÁBAN?

Figyelt kérdés
2009. nov. 19. 12:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%
Az "aura" mérhető jelenség, egyszerű elektromágneses szugárzás, amit minden élő (a növények is) kibocsátanak magukból. Megfelelő műszerekkel már évtizedek óta mérhető, "fotózható" (megjeleníthető)
2009. nov. 19. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
94%
Az előttem szólónak igaza van, viszont azért egy linket adhatnál, hogy mi is lássuk azt a tudományos cikket, amiről beszélsz, mert egy másik kérdésnél lehet, hogy a nélkül nem lehetne megállapítani, hogy miről van szó.
2009. nov. 19. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
53%
Igen, az aura fényképezhető, láttam ilyen fotót én is. Hogy mit fényképeznek le? Hát az aurát. PL. ha ége egy gyerty, a láng körül van egy halványabb és aztán még halványabb és még halvámyabb, aztán meg már csak a hő, szóval nincs határozott szále, mint nekünk a bőrrel. Viszont mi is égünk.(lassú égés, meg ilyenek) És körülöttünk is van egy ilyen akármi. Ez az aura.
2009. nov. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
56%
És miért kellene leugranom? Mert nem akadtam el a hetedikes fizikánál?
2009. nov. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
72%
Az aura nincs bebizonyítva, nincs valódi, hiteles tudományos cikk erről sehol a világon egyetlen komolyabb tudományos napilapban sem. Ez a hír kb. a Yetivel vagy a loch-nessi szörnnyel egyenértékű..(ezeket is lefotózták már az ilyen tudósok) és a Blikkben meg az ufo-magazinban "van hely" egy ilyen cikknek.
2009. nov. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha több válaszoló szerint is létezik ilyen "aura" akkor tudnának egy képet és egy leírást küldeni arról, hogy ez hogyan működik? Engem nagyon érdekelne.
2009. nov. 19. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
78%
Azért kéne leugranod, mert hülye vagy, nagyon súlyosan. Ez a komoly fizika amit mondasz, hogy a gyertya ég, és mi is égünk, csak lassú égéssel... és a fejedben ez összeáll, hogy hű, olyanok vagyunk, mint a gyertya lángja, csak kisebb intenzitással, és jajjdejóaura. Ez nekem fáj. Fingod nincs róla, mi az a lassú égés, különben nem írnál ilyen tudományosnak hangzó baromságokat.
2009. nov. 19. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Az az aura és kész! Minden élőlénynek van, ez egy elektromágneses sugárzás amit mindanyian kibocsátunk és azt is tudjuk hogy több állatnak is van direkt szerve amivel látja, pl. a cápa órrán van ilyen, vagy a méhek is érzékelik, ezért van hogy az afrikai méhek akik nagyon agresszív természetüek nagyon gyakran támadnak meg elektromos berendezéseket vagy transzformátorokat...
2009. nov. 20. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én úgy gondolom, hogy az aura a test természetes radioaktivitása, vagy válasza a háttérsugárzásra...
2010. máj. 8. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
elektromágneses sugárzást, infra sugárzást
2010. júl. 13. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!