Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Milyen véleménnyel vagy az...

Milyen véleménnyel vagy az ezotérikus emberek iránt?

Figyelt kérdés
Például: Az ufóhívők, vallásosak, filozófusok, trollok, szkeptikusokról, stb. Mi motivál, hogy válaszolj egy kérdésre milyen okból válaszolsz egy olyan kérdésre, ami tőled messze áll. minek trollkodsz? minek érzel késztetést arra, normálisan válaszolj egy kérdésre? Figyelem! Én tudom, hogy minek válaszolok egy kérdésre. unaloműzésként. :D

2013. dec. 19. 20:10
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Kaptam egy olyan privátot, hogy pár perc múlva ki fognak bannolni szóval most vagyok itt utoljára, de még megengedték, hogy ki írjam ez a kérdést Üdv, Utoljára Jigsaw J Ügynök dasvidaniya egy nap még visszatérek. ;)
2013. dec. 19. 20:35
 2/13 anonim ***** válasza:

1. A példáid pont nem ezoterikus nézetek.

2. Ilyenre nem válaszolok

3. Nem trollkodok

4. Ha valaki segítséget kér annk segítek, így neveltek

2013. dec. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

"Kaptam egy olyan privátot, hogy pár perc múlva ki fognak bannolni "


Ez hülyeség, ilyen nincsen, ha tényleg ki akartak volna bannolni már rég megtették volna . Szerintem valaki adminnak adta ki magát és trollkodott veled . Olyan sincs hogy ki akarnak tiltani, de egy kérdést még megengedik, hogy kiírjál . Ez valami nagyon kamuszagú dolog :-D

2013. dec. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Nem kötöm az orrodra "pár perc

múlva ki fognak bannolni " és valóban..)

2013. dec. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Tényleg tiltva lett :-O
2013. dec. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Lehetséges, hogy valóban jós volt?:DDD
2013. dec. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

a moderátorok küldenek ilyen üzenetet, de nem privátban, hanem felugró ablakként, csak OK -ni lehet, h tudomásul vetted.

utána enged tovább az oldalra.

szerencsétlen így járt:)

2013. dec. 19. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

#7

Csak, hogy ahhoz KB. 4-szer, 5-ször, egymásután kellene feltened olyan kérdéseket, amik ,,nem felelnek meg az előírásnak". De akkor is másnap lennél törölve nem tudnál elbúcsúzni ,,HÜLYÉK PARADICSOM" garnier mert megérdemli! Xd

2013. dec. 19. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
akkor úgy látom, itt sok ember találkozott már ezzel, ha mindenki így tudja.
2013. dec. 19. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Jigsaw2.0 tiltva van.
2013. dec. 20. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!