Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Honnan tudom hol a határ a...

Honnan tudom hol a határ a kikövetkeztetés/mimika-, testbeszéd-leolvasás és a valódi telepátia között?

Figyelt kérdés

Hiszek a telepátiában, voltak vele kissé ijesztő tapasztalataim is, amikor biztosan tudtam, hogy ez másnak nem lehet. Számtalanszor megesett velem, hogy kitaláltam mások gondolatait, „megéreztem”, ha valami bajuk van, még MSN-en keresztül is. De sosem tudtam eldönteni, hogy ez most valóban telepátia lenne, vagy csak jól ki tudom következtetni, hogy mire gondolhat.

MSN-en keresztül például azt gyanítottam, hogy inkább az írás stílusából, a smiley-k hiányából jöttem rá.


Alapból, személyiségemből kifolyólag nagyon „körültekintő” és alapos vagyok, mindig számba veszem az összes lehetőséget, és aszerint döntök, ami a legesélyesebb/legkedvezőbb/legvalószínűbb.

Ezért ilyen nehéz elkülöníteni a legtöbb „megérzést”



2014. jan. 3. 23:26
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:

amikor biztosan tudtam, hogy ez másnak nem lehet.

amikor biztosan tudtam, hogy ez *más nem lehet.

2014. jan. 3. 23:28
 2/14 Missi_Key ***** válasza:
100%
ha kitalálod mit fog mondani valaki, vagy hogy lehet hogy fel fog hívni valaki az dedukció...ha azt kéred gondoljon egy számra, és 10 szer egymás után pontosan hiba nélkül kitalálod az a telepátia.
2014. jan. 3. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
én is ilyen vagyok. az esetemben az a fura, hogy túlzottan élénk a fantáziám, és sokszor összemosódik a valódi megérzés a képzelettel, vagy nem tudom, mikor melyikről van szó, hasonlók. tapasztaltam már azt is, hogy az intuícióm kifogástalan, és volt olyan is, hogy nagyon mellényúltam. meg még olyan is, hogy fogtam és az "adást", de rosszul fordítottam le... én mondjuk oda lyukadtam ki a dologgal (mivel nem tudom biztosan, mikor valódi/képzelgés/rosszul lefordított), hogy nem is biztoss, hogy meg akarom tudni különböztetni. a valóság képlékeny. plusz én ilyen vagyok. megtanultam szinte teljesen elfogadni, és legtöbbször felvállalni. mert ha nem tudom, hogy abból, amit én a valóságból felfogok, az épp igazi, vagy téves, felesleges ennem magam. az sem biztos akkor, hogy a másik valós, vagy csak képzelem. sőt, hiába próbálom megmagyarázni, másképp fogja fel az a valaki. szóval itt eljutottunk oda, ahol a valóság és a felfogott világ illuzórikusságát pöcköljük. ne a valósággal törődj, befelé figyelj. túl a tapasztaláson. azt kell megélned.
2014. jan. 3. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
8%
Onnan lehet megkülönböztetni, hogy telepátia nem létezik. Hihetsz benne, és néha még össze is jöhet a dolog, de a véletlen nagy kópé ám, könnyen át tud verni.
2014. jan. 3. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
xD azert eleg sokszor van veletlenem xD
2014. jan. 3. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Ott a pont 4-es
2014. jan. 4. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Oh, elég sokat kísérleteztem vele, hogy tudjam, létezik :)
2014. jan. 4. 01:35
 8/14 anonim ***** válasza:
Akkor most mire gondolok?
2014. jan. 4. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Fingom sincs, nem is ismerlek :D

Amúgy sem sikerül mindig, nem tudom „kierőszakolni”

2014. jan. 4. 01:41
 10/14 anonim ***** válasza:
Érdekes, ez velem is előfordult néha. Főleg barkóbázás közben. Valamikor kérdések nélkül is tudom, vagy legalábbis érzem, hogy az illető mire, kire gondolt. Persze rögtön rávágom, de van is ám csodálkozás. Többször megesett már a tesómmal, de kevésbé közeli személyekkel is. Én nem telepátiának, inkább megérzésnek nevezném.
2014. jan. 4. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!