Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Honnan tudom hol a határ a...

Honnan tudom hol a határ a kikövetkeztetés/mimika-, testbeszéd-leolvasás és a valódi telepátia között?

Figyelt kérdés

Hiszek a telepátiában, voltak vele kissé ijesztő tapasztalataim is, amikor biztosan tudtam, hogy ez másnak nem lehet. Számtalanszor megesett velem, hogy kitaláltam mások gondolatait, „megéreztem”, ha valami bajuk van, még MSN-en keresztül is. De sosem tudtam eldönteni, hogy ez most valóban telepátia lenne, vagy csak jól ki tudom következtetni, hogy mire gondolhat.

MSN-en keresztül például azt gyanítottam, hogy inkább az írás stílusából, a smiley-k hiányából jöttem rá.


Alapból, személyiségemből kifolyólag nagyon „körültekintő” és alapos vagyok, mindig számba veszem az összes lehetőséget, és aszerint döntök, ami a legesélyesebb/legkedvezőbb/legvalószínűbb.

Ezért ilyen nehéz elkülöníteni a legtöbb „megérzést”



2014. jan. 3. 23:26
1 2
 11/14 Laylah ***** válasza:
Onnan tudhatod, hogy a telepátia úgy is működik, hogy az illető nincs a közeledben vagy a látómeződben. Nem kell hozzá látnod, illetve előzetesen beszélned sem vele, hogy tudd, mire gondol...
2014. jan. 4. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Ha ismeretlennel először beszélsz, és veszed az adását, akkor (bizonyos rém primitív esetektől eltekintve) talán nem kikövetkeztette a fejed, hogy mire gondol. Ha tárgyakra is működik, pl tudod, hogy ki fog durranni a kerék, és semmi előzmény, ami erre utalna, akkor még több is, mint telepátia.


De amíg nagyon jól megfelel az elme szokásos tevékenységnek, addig kár bármi neccesebbet beleképzelni.

2014. jan. 4. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
*tevékenységének
2014. jan. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

nem telepátia ez, csak magas az érzelmi intelligenciád

én is hasonlóan

2014. jan. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!