Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Egy román kisfiút folyamatosan...

Egy román kisfiút folyamatosan megszállják a szellemek lehetséges, hogy mégis létezik a túlvilág?

Figyelt kérdés

Állítólag egy román kisfiú, több

beszámoló alapján; szellemeknek képes

kölcsönözni a testét.

A gyermek szülei, korán rádöbbentek hogy

fiúk, nem mindennapi képességgel van

meg”áldva”. Yanko Fierar (9 éves) ugyanis

képes arra, amelyet eddig csak filmekben

láthattunk, miszerint holtak lelkeit képes

befogadni, hogy azok ezután kommunikálni legyenek képesek az

emberekkel.

A szülők eleinte féltették gyermeküket,

ezért jártak több szakorvosnál is. Dr.

Handler János (pszichiáter) szerint, a fiúnál

nem tapasztalhatóak mentális zavarok,

önmagára, illetve másra nem ártalmas,

ezért elvetette a gyógyszeres, illetve

terápiás kezelést. Mivel a jelenségek ettől

függetlenül előfordultak Yankonál, ezért

elkezdték figyelni, hogy vajon tényleg

holtak szállják e meg, és ezután egy

rögtönzött román kutató csoport vetette

alá egy kísérlet sorozatnak.

A kísérlet abból állt, hogy a település 14

tagjától gyűjtöttek személyes tárgyakat

elhunyt rokonjaiktól, ezután a kis gyerek

mindegyik tárgynál más személyiséget

mutatva, mesélni kezdett az adott tárgyról.

Videón rögzítették eme eseményeket

egyenként, hogy az adott hozzátartozók ne

tudják befolyásolni Yanko beszámolóit.

(A közeli temetőben azóta fellendült az

élet úgymond, Lupény lakói sokkal többet

járnak a temetőbe azóta) A hozzátartozók elképedtek, mikor a visszanézett videóanyagon, a számukra egyébként ismeretlen kisfiú az elhunyt hozzátartozójuk gesztusaival, mimikájukkal beszélt olyan dolgokról, amelyekről

egyébként nem lehetett tudomása. vajon mi állhat az eset hátterében lehetséges, hogy a kisfiú valóban kölcsön szokta adni a testét időről-időre, de vajon minek teszi ezt? én biztos nem adnám kölcsön ingyen nem tudom, hogy vagytok vele, de szerintem ez a történet sántít lehetséges, hogy a szülők csak így akarnak reklámot csinálni maguknak? mit gondoltok.


2014. febr. 18. 12:16
 1/10 A kérdező kommentje:
Mi van itt? nem akartok válaszolni No problemo elvagyok én magamban csinálok pár kámen-háment. :D
2014. febr. 18. 12:32
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem hiszem el ennyi idő alatt Son Gohan a kisfiam is válaszolt volna.)
2014. febr. 18. 13:20
 3/10 anonim ***** válasza:
Oké, itt egy válasz. Rövid, tömör, velős: hülyeség.
2014. febr. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Laylah ***** válasza:

A tehetség (képesség) és az egészségre ártalmas kategóriát csak egyetlen eldöntendő kérdés választja el a kisfiú esetében, ha valóban ez történik vele: tudatosan csinálja-e, vagy önkéntelenül. Ha az előbbi, akkor valóban elismerésre méltó, ha az utóbbi, akkor viszont problémák vannak a lelki erejével, és addig örüljön, míg csak egyszerű, ártalmatlan szellemek szállják meg. Mindig meglepődök, hogy lehet ilyen gyenge valaki... Az ilyeneknek kéne pontosan felszerelkezni minden spirituális védelemmel, de pont, hogy ezek szoktak legjobban nagyra lenni azzal, hogy bibibí, őt meg szokták szállni. Aztán majd egyszer szépen kizárják a testéből, és leshet.

Egyébként túlvilág meg létezik, attól függetlenül, hogy kételkedtek-e benne vagy sem. :)

2014. febr. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Én arra lennék kíváncsi, hogy ha ez valós és nem kitalált akkor hová húzódik vissza a kisgyerek személyisége van ő maga mit érzékel ebből? Laylah köszönöm a választ. :)
2014. febr. 18. 16:36
 6/10 anonim válasza:
A túlvilág létezik! ˘^˘ Tehát a Menny és a pokol is °^° És angyalok és démonok, a sátán és Isten is! <.<
2014. márc. 13. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem igaz a dolog. Létezik túlvilág, Menny és Pokol, de ezt a kisfiús sztorit nem hiszem el. Szerintem kaptak egy kis pénzt az emberek, s elmesélték a kisfiúnak hogy viselkedett az elhunyt rokon, s minden megvan oldva. A mai világban pénz beszél, kutya ugat
2014. ápr. 8. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
csak egy piros montenbikeot szeretne
2014. máj. 8. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Megkapta. Ráadásul Harry Davidsont
2014. máj. 9. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ekszeszajzbuk
2014. okt. 24. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!