Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » A tudósok megfejtették az...

The Lizah Reloading kérdése:

A tudósok megfejtették az öngyulladás rejtélyét! Az alkoholisták és a cukorbetegek a legveszélyeztetebbek?

Figyelt kérdés

Már rég hallottam, hogy tudósok megfejtették a rejtéjt, mely a spontán öngyulladást magyarázza.


A XVI.sz jegyezték le az első esetet, amikor egy faszéken ülő ember úgy égett el, hogy a szék és a lába sértetlen maratt, de a test elszenesedett. Mindenki kereste a magyarázatot, ami ebben áll : az „öngyulladás” legvalószínűbb oka az aceton lehet, amely bizonyos feltételek mellett felhalmozódik az emberi szervezetben. Ketózis (az aceton felhalmozódás) alkoholizmus, irracionális táplálkozás, és cukorbetegség esetén jelentkezhet.


Teljes szöveg: [link]


Most késztetést érzel arra, hogy leszokj a piáról és az irracionális táplálkozásról ? Cukorbetegek, ehhez mit szóltok? E szerin az alkoholista cukorbetegek a legveszélyeztetebbek, akik ráadásúl egyedileg összeálltott irracionális étrendel rendelkeznek ?


2014. márc. 16. 23:46
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

OM-ről pedig anyit, hogy egyedül egy Maria Orsic nevű "nőt" találtam. De még mindig várom a nagy elméket. Eddig egyet sem írtál.

névte2en

2014. márc. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

Ui2: Megelőzve a kifogásolásaidat, leírom, mitől is fájdult meg a fejem. Az egész vril energia egy 19. század végi sci-fiből indult ki. Ismétlem, sc-fiből, vagyis az írója sem vette komolyan az egészet. A nácik mégis elkezdték kutatni, de már akkoriban is áltudománynak tekintették. Az egész társaságot Karl Haushofer, egy orosz "mágus" tanítványa hozta létre. Később ő is besegített a náciknak(annyira, hogy tábornok lett belőle, de a II. VH után egy évvel meghalt-nem sok mindenki bánatára). Haushofer egyetlen érdeme, hogy létrehozta a Geopolitikai Intézetet. A legendát Wilhelm Landig okkult-náci propagandista, a náci-UFO, a sarki náci katonai bázis kitalálója, és egyéb legendák kitalálója és terjesztője. A legendák szerint az egyik alapító a már említett Haushofer, a másik pedig Dietrich Eckart, Hitler jóbarátja, a Müncheni Sörpuccs kitervelője volt. A társaság fő célja az árja emberek eredetének kutatása, és "kitenyésztése" volt. A központban egy női csoport állt, amelynek a vezetője Maria Orsic(csak így találtam rá a nevére) nevű médium volt. OM zsenialitása ott megdől, hogy az állítása szerint ismeri az Alfa Taurin élő árja földönkívülieket, az Aldebaran rendszerből(és még ő a nagy elme). A legenda szerint egy másik médium is vezető tag volt, aki Sigrún mitológiai alak után ezt a nevet vette fel. Ezen "zsenik" csoportja próbálta "felébreszteni" a nem létező vril-energiát, és ezáltal űrutazni az Aldebaranra. Persze, hogy nem siekerült nekik. A társaságba tartozott a náci kar nagyobb része: maga Hitler, Göring, Himmler, Rosenberg, és Hitler személyi orvosa, dr. Morell is. Hitler végül feloszlatta a titkos társaságokat, így a Vril Társaság beolvadt az SS E-IV egységébe. A háború után "érdekes" módon felszívódtak a tagok(kivéve persze azokat, akiket elkaptak, vagy akik öngyilkosok lettek), amire a sok ostoba azt mondja, hogy sikerrel jártak. Még mit nem. Igazából illegalitásba vonultak, és szépen lassan meghaltak mind. De igazából nincs semmi bizonyíték se a vrilre, se az állítólagos gépekre, amelyeket terveztek, se arra, hogy egyáltalán létezett a társaság. A történészek többsége szerint az egész csupán legenda. A tagokról csupán egy-két homályos fotográfia maradt fenn(amelyek valószínűleg őket ábrázolják). Ez semmire sem bizonyíték.

Anna, ez olyan, mintha azt mondanád, hogy a reptoid-maszlag igaz, mert egy "nagy elme", David Icke azt mondja. Nem, Icke legalább annyira nem nagy elme, mint az általad felsorolt személyek, akik nem is biztos, hogy egyáltalán éltek. És azok, akik egy kitalált történetben hisznek, és megpróbálnak ez alapján élni, ostobák. Ha a világ ilyen lenne, már minden ember seprűkön röpködne, miközben óriásszemek figyelik őket úton-útfélen. Mint írtam, várom az IGAZI nagy elméket.

névte2en

2014. márc. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

"de azért lássuk be nem vagy egy Einstein "


Névtelen egy tökéletes idióta. Teljesen reménytelen eset

2014. márc. 20. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

Utolsó, te legalább megpróbálhatnád eltaláli a nevemet. De miért is vagyok idióta? Nálad idiótának számít, aki utánanéz a dolgoknak, és nem hisz el mindent az ostoba paranromalnak? Részvétem(mármint a borzasztó értékrended miatt). De ha azt hiszed, hogy ezzel bármire mész... :D

névte2en

2014. márc. 20. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

"Leírtam pontosan minek nézz utána, ha

eljutott volna hozzád ez az információ,

tudhatnád hol nézz utána a

keresztneveknek " Bameg milyen egy kamu duna ez miért nem linkelted be azt a mesés cikket, ahol ezt olvastad? minek kellene utánna nézni neked kéne alátámasztani a válaszodat nem nekünk. http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__parapszichologia__51..

Ödv, egy abnormális kutató. :D

2014. márc. 20. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Sztem egy nem ismert jelenséget nem lehet egy másikkal bizonyítani ez a Vril energia nagyon gyenge lábakon áll. A kérdezõ által belinkelt cikk egyáltalán nem ad teljeskörű magyarázatot és pont ezért erre nem hivatkozhatunk, ahogy a Vril energiára sem, valószínű, hogy egy eddigi nem ismert kémiai, biológiai folyamat idézi elő a spontán emberi öngyulladást. ;)
2014. márc. 20. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!