Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Érzem az erőt szétáradni...

Érzem az erőt szétáradni magamban, veletek is volt már így?

Figyelt kérdés
Néha elkap egy két ilyen hullám, és ilyenkor a vonatsíneket is össze tudnám hajtogatni.Ez valami parapszichikai dolog lehet?Ilyenkor valami megtestesül bennem?Vagy mitől lehet?

2014. ápr. 1. 23:05
 1/8 anonim ***** válasza:
hát reméljük nem démoni eredetű...vigyázz becsapósak ám.
2014. ápr. 1. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én inkább belső erőre gondoltam, amit a buddhista szerzetesek is fejlesztenek(chi).
2014. ápr. 1. 23:32
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha máskor ilyet érzel próbáld meg elhajlítani a merőkanalt. Ugyanúgy nem fog sikerülni...
2014. ápr. 2. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Na most ez vagy azért van, mert előző este birkózószőnyegen aludtál, vagy pedig van egy Simson segédmotorkerékpárod. Mindkettő okozhatja, hogy ilyen kemény vagy.

Én a helyedben nem is cicóznék sokat, mondd meg anyádnak jó keményen, hogy mit főzzön neked máma!

2014. ápr. 2. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Igen, lehet ilyen érzésed.

Azért ez legtöbbször csalóka érzés... de néhány súlyzóval te is rájöhetsz.

2014. ápr. 2. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Jó úton jársz, ifjú padawan.
2014. ápr. 3. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
6-7 sör/feles kombó után én is mindig így érzem magam. De valahogy mégis mindig én vagyok az, akit jól megvernek ilyenkor :/
2014. ápr. 11. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Lehet,hogy csillagharcos vagy.Próbálj repülni,meg a kame hame ha-t próbáld meg.
2014. ápr. 13. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!