Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Hogyan alakítsak ki magamban...

Hogyan alakítsak ki magamban fotografikus memóriát? Próbálta már valaki?

Figyelt kérdés
2012. dec. 22. 21:30
 1/6 anonim ***** válasza:
fotografikus memória miért ezoterikus??? semmi ezoterikus, misztikus nincs benne.
2012. dec. 22. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
én kérdeztem előbb :)
2012. dec. 23. 11:14
 3/6 sfgame válasza:
nem nagy cucc nekem is az van
2012. dec. 23. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ezzel születsz.

Nekem is ilyen memóriám van, nagyon könnyen megjegyzek dolgokat, mindig ilyen voltam.


Én mást próbáltam kialakítani magamban, például, hogy legyek nyitottabb az emberek felé, és az Istennek nem ment.


Bizonyos tulajdonságokkal születsz, amin lehet változtatni VALAMIT, de alapvetően, ami nincs benned, az nincs benned.


Én nem hiszek ebben az "önfejlesztésben".


Az én párom apja, nagyapja kiállhatatlan, zsarnok, kukacoskodó alakok.

Ilyen a párom is, már nem is hiszem, hogy a következő karácsonyt együtt töltjük, annyira nem bírom elviselni.


Annyi pszichológiát tanult, mint a fene, rengeteg önfejlesztést, önismeretet, annyit már ember nem pörög önmaga körül, mint ő, mégis olyan, mint a felmenői.


Genetika, vagy neveltetés, nem tudom...


Ez a memória dolog is vagy van, vagy nincs.


Te meg másban vagy sokkal jobb, mint mások.

2012. dec. 23. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Szerintem a jó memória és a emberekkel való viszony nem ugyanolyan típusú képesség, én gyerekkoromban képes voltam magamban rendkívül jó memóriát kifejleszteni, de később egy betegség miatt eltűnt. Most szeretném újra ki fejlesztetni mert úgy tűnik szükségem lenne rá. Én is zárkózott voltam pár éve de ezen is sikerült változtatnom, szerintem csak módszer és kitartás kérdése.
2012. dec. 24. 10:20
 6/6 Thundergoth válasza:
Eleg konnyu dolog. Nezd sokaig es alaposan a memorizalni kivant dolgot. Majd csukd be a szemed es kepzeld el magad elott a kepet, szoveget,terkepet, targyat.
2012. dec. 31. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!