Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Miért van az, hogy akármit...

Miért van az, hogy akármit csinálok úgy érzem mintha valaki lenne még velem a szobába?

Figyelt kérdés
Akár most ez a kérdés írása.. mintha valaki látná amit írok, nem merek edzeni se mivel félek hogy lát valaki, ( amitől alapból félek hiszen valami féle szociofóbiám van), ha elmegyek fürödni, vagy ha tanulok. Mindig egy embert képezlek ide, csak érzem hogy itt van nem látom persze.. lehet ez egy osztálytárs vagy egy ember akivel többet beszélek.

2014. ápr. 17. 12:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi. Nincs vész. :) Ha már tudod hogy te képzeled akkor nem kell félned. Vagy képzeld azt hogy ártalmatlan, esetleg azt hogy legyőzöd. Nem szabad hinnünk néha még saját magunknak sem. A félelmeinknek pedig a legkisebb mértékben sem. Én is sötétben alszom pedig úgy érzem hogy beszippant én pedig elveszek benne. Urald önmagad és semmi gond nem lesz meglátod.
2014. ápr. 17. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Gondold azt,hogy egy jó csaj van ott veled,és mindjàrt nem lesz olyan ijesztő a dolog. :)
2014. ápr. 17. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

1. kérdező : Nem sak a sötéttben akármikor, de ugy érzem nézik amit csinálok és csak olyan célból hogy kinevessenek :S

2. lány vagyok én is de köszii:D

2014. ápr. 17. 13:43
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Ja,bocs :)

#2

2014. ápr. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Erre is van megoldás. Érzed hogy ki akarnak nevetni te is nevess. Rajtuk. Nincsenek tudom de ha találsz valamit ami érdekesebb ennél és elvonja a figyelmed akkor lesz egy csili-vili mosolyod és lehet eltűnnek. A valóságban meg ha cinkelnek vágj vissza. A legnagyobb sértés a számukra az, ha nincs nyomuk rajtad.
2014. ápr. 17. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen,ezeket használni próbálom!:)
2014. ápr. 17. 20:50
 7/13 anonim ***** válasza:

Ezeket a kódokat (inputokat) tipikusan tartalmazza a mai USA-dominanciájú "kultúra"...

...nagyon sok tudat alatt ható eszközt használnak.


Ezt a tébolyult "szabadkőműves szemet" is állandóan mutogatják.

Azt sugallják nekünk, hogy meg vagyunk figyelve (=kontroll alatt vagyunk).

Ez a legolcsóbb módszer a befolyásolásunkra.

...

Ez egy nagyon régi dolog.

2014. máj. 14. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

MK-Ultrás technikák miatt is lehet.

...

2014. máj. 14. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nekem ez egyszerű paranoiának tűnik, nekem is ez van. Ha egyedül vagyok a szobámban, akár mit is csinálok, mindig bekapcsolom a tv-t, hogy legyen valami alapzaj, így csökken valamennyire az egyedüllét érzése, és kevésbé sejtet nemlétező alakokat a hátam mögött.
2014. máj. 19. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Úgyan ezt érzem én is. Ha kimegyek a konyhába feltéve hakimerek menni,ha ki megyek wcre vagy kinyitom az ajtot.. mindig ezt érzem.. :(
2014. máj. 21. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!