Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » E14 éves fiú vagyok, sok fura...

E14 éves fiú vagyok, sok fura dologgal körülöttem amiket egyszerűen nem tudott senki megmagyarázni Az alábbiak lent Ez miért történik velem?

Figyelt kérdés

Most, 22:59 kor írom telefonról ezt a kérdést, melyet ez a valami nagyon meggatolna. A legsezem pillanatokra leáll, konnyezek.A wifi többször elment (pedig a router fél méterre sincs tőlem és senki sem piszkalta)

A böngésző többször bezarodott, a telefon egyszer befagyott és az akku is merül 15%on van (xperia mini pro) pedig percekel ezelőtt fullon volt.


De nem terelem a szót íme ami érdekelne

Szerintem egy szellem lehet az auramban amit márt talán többször is láttam ez lehetsegs?


Sok fura dolog történt velem, de amióta érzem ezt a valamit nem engedi hogy beszéljek ilyen természetfeletti dolgokról és nagyon félek tőle

Amióta itt van miért almodok meg minden rosszat ami megtörténik? Néha az ellentéte történik...

Többször hallottam fura hangokat amik mintha beszéltek volna hozzám, nemtudom mit beszelhettek mivel egy szót sem értettem a kantalasbol


Déd papámra nagyon hasonlitok szinte ugyan az a személyiség vagyunk és lehet, hogy ő van melletem bár 17 éve halott. Érdekes, hogy nemtudom eldönteni őt érzem e vagy egy idegen rossz akaró szellemet. Szerintetek?


Nagyon szeretem az odaát című sorozatot amiből sok dolgot is megtudtam. Egyszer a szobamat korberaktam sóval (anya örült is neki) és az nap semmilyen formában nem éreztem semmi természet felettit.


Nagyon félek ettől a valamitol és nemtudom eldönteni, hogy most mi ez


2014. máj. 4. 23:12
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
63%
Na nézzétek, itt egy példa arra, hogy nem szabad a kölöknek mindent összenéznie azelőtt, mielőtt nem elég érett ahhoz, hogy elválassza a valóságot a fantáziától. A szellem nyilván Angry Birds-özött egyet, amíg elfordultál a telefonodtól, ezzel merítette le. A wifit úgy akadályozza, hogy amíg a telefonodba mélyedsz, odahúz közétek egy vályogfalat. Tudod, a világ körülötted olyan, amilyennek látod. Ha beleképzeled, hogy egy szellem ólálkodik körülötted és minden rossz dolog tőle származik, akkor azt Te teszed valóssá, a saját fejedben. Észhez kell térned és rájönnöd, hogy az egész hülyeség és ha nem hiszel benne tovább, azzal megszünteted a létezését is. Csak hajrá.
2014. máj. 5. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
90%
Túlságosan szeretnéd, hogy történjen veled valami különleges ezért beképzeled és elhitetsz magaddal minden fas_zságot. Ha bántani akarnának már rég nem ide írogatnál..
2014. máj. 5. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 niggamaci ***** válasza:
62%

Nos, én hiszek neked, nem azért mert hiszékeny vagyok, hanem mert ebben a világban bármi lehetséges.

Tegyük fel, hogy igaz amit mondtál. Egy tippem van: démon.

Ezekszerint még nem szállt meg, de arra készül. Éppen ezért akadályoz téged abban, hogy más segítsen rajtad.

Sajnos annyira már én sem vagyok jártas, hogy segítsek, de van egy ismerôsöm, aki talán segíthet neked valamennyire. Írj egy privit és elküldöm, ha kell.

Ééés most nézzetek bolondnak, és pontozzatok le, szkeptikusok, hajrá!

2014. máj. 5. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Egy jó elmeorvost keressetek fel a szüleiddel. De legalább a tv távirányítóját vegyék el tőled. A telót hagyd magára. Menj ki marhulni a többi fiatallal. Pár nap alatt eltűnnek a démonjaid.
2014. máj. 5. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
63%

Szerintem semmi baja nincs a kérdezőnek, egyszerűen megijedt, és most mindenféle dolgot belelát. Sokszor még felnőttek is csinálnak ilyet(főleg azok, akik a kérdező korának értelmi szintjén állnak).

Kérdező, a telefonod valószínűleg rossz, vidd el szerelőhöz. A wifit rosszul fogja, fagyoskodik, a böngészőt nem viszi, és még az aksijával is baj van(vagy a telefon érzékelésével). Ez nem szellem, ez műszaki meghibásodás.

"Amióta itt van miért almodok meg minden rosszat ami megtörténik? Néha az ellentéte történik... "

Akkor nem álmodod meg. Valami vagy megtörténik, vagy nem. Az ellentét pedig nem ellentét, csak te annak veszed. Ez nem szellem, hanem egy teljesen normális agyi működés, a memóriád szubjektíven szelektál, vagyis azokat az emlékeket őrzi meg, ami alátámasztja a benned alkotott világképet, jelen esetben azt, hogy szellemeket látsz.

"Nagyon szeretem az odaát című sorozatot amiből sok dolgot is megtudtam."

Az Odaát egy fantáziafilm, semmi igaz nincs benne.

"Egyszer a szobamat korberaktam sóval (anya örült is neki) és az nap semmilyen formában nem éreztem semmi természet felettit."

Ez azért volt, mert ilyenkor az agyad szelektálása arra áll át, hogy most nem tudnak elérni a szellemek, mert védekeztél ellenük. Ilyenkor igazából a só csak placebóként szolgál, vagyis akár homokot is szórhattál volna helyette, vagy befújhattad volna parfümmel a szobádat. Nem voltak a szobádban szellemek(mivel nincsenek), így nem azért nem érzékelted őket, mert sóval kerítetted körbe a szobádat, hanem azért, mert az a világnézeted, hogy a só segít, és hogy minden illeszkedjen a képbe, ezért az agyad nem figyelt fel azokra a "jelekre", amire korábban, és amit te természetfelettinek tulajdonítottál. Nyugi, nem kell mindennap körbekeríteni a szobádat sóval, elég, ha nem foglalkozol velük, vagy csinálsz magadnak valami "talizmánt", ami "megvéd" a "szellemektől".

2014. máj. 5. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

UI: Niggamaci, téged nem csak a szkeptikusok, hanem minden jó érzésű nálad értelmesebb ember le fog pontozni.Milyen ember az(még ha gyerek is) aki ilyeneket tanácsol egy gyereknek?

Kérdező, végül még annyit akartam leírni, hogy inkább szánj rá időt, és nézz körbe egypár pszichológiával foglalkozó honlapon, ha valami természetfelettit érzékelsz. A legnagyobb csaló az agyunk, mert rendszeresen becsap minket.

2014. máj. 5. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
0%
Én is keresztül mentem ilyen dolgokon. Nekem a Biblia olvasása, főleg az Újszövetség és a szívbeli ima segített.
2014. máj. 5. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, vissza térve pár dologra

-A telefon 2 éve kitűnően működik

-A router új, és mindig jól adta a jelet a telefonnak

-Az odaát a kedvenc sorozatom mivel fantasztikus dolgokról szól (angyalok, demonok, meny, pokol, purgatorium, stb..) amik érdekelnek egy ilyen körút mint én

Persze nem csak ezt nézem, ottvannak a régi japán anime sorozatok amiket mindig imádtam (yuyu hakusho, yugioh, stb...)


Az szerintem is lehetséges, hogy az agyam beképzeli a 'védve vagyok' dolgot de kicsit furcsa volt.

2014. máj. 5. 14:07
 9/17 anonim ***** válasza:

"-A telefon 2 éve kitűnően működik "

Azért szerintem ajánlott szervizbe elvinni. Akármikor meghibásodhat(nekem is az előző telefonom a végén már nem írta ki, hogy mennyire van feltöltve, vagy pedig össze-vissza ugrott a szint).

"-Az odaát a kedvenc sorozatom mivel fantasztikus dolgokról szól (angyalok, demonok, meny, pokol, purgatorium, stb..) amik érdekelnek egy ilyen körút mint én "

Nem rossz sorozat, csak mondom, kitalált. De a kivitelezés elég jó lett.

2014. máj. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
61%
Nem nagyon olvastam el a többi kommentet, de egy dolgon megakadt a szemem. DÉMON?! Van neked halvány lila fogalmad arról, hogy kik a démonok? A válaszod alapján úgy érzem fogalmad sincs.. nem leszólás, de a démonok megvádolása egy ilyen kis pitiáner üggyel nevetséges. A démonok nem ilyen dolgokkal foglalkoznak..
2014. máj. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!