Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Kezdek bekattani? Mélyen...

Kezdek bekattani? Mélyen gondolkodom és alig foglalkozom mással, rossz közérzet és a többi lent.

Figyelt kérdés

Két hete rosszul lettem, majdnem elájultam és zavart voltam. Nem tudtam mit csináljak, össze-vissza mászkáltam és végül hánytam, majd jobban lettem..nem diétáztam, anya azt mondta, hogy gyomorrontás(tele ettem magam délelőtt 11-kor slambuccal és előtte nem ettem semmit)..rá 3-5 nap múlva megint rosszul lettem és sokat ettem előtte meg kakaó estére stb.. sírhatnékom volt és a gondolataimat nem tudtam irányítani, arra gondoltam, hogy nekem nagyon rossz és megfogok halni..leírhatatlan az a zavartság érzet.. aztán hánytam és elaludtam..

Elmentünk klinikára, azt mondták, hogy diétázzak. És onnantól kezdve már nem hányok, de egy-két napig gyomoridegem volt, ami elmúlt, miután elmondtam anyáéknak egy két dolgot amit nem tudtak.. de azóta viszont fáradékony vagyok, és egész nap mélyen gondolkozok ezeken :

- nekem pszichológus kéne, mert nem vagyok normális.

- azok a rosszul létek nem normális dolgok voltak(nekem olyan még nem volt)

- most már így fogok élni, hogy mindig gondolkozok és nem foglalkozom semmivel..

- a fejem teteje nem fáj, hanem valami nyomást érzek, de nem mindig csak amikor eszembe jut . Lehet, hogy a hajam..de akkor miért nem érzem mindig?


Mit kéne csinálnom? Tegnap anyával beszélgettünk és akkor egy darabig tök jó kedvem volt, mint régen..de aztán mindig eszembe jut ez a dolog, hogy nekem valami komolyabb bajom van és már sose leszek az, aki 2 hónappal ezelőtt..mert akkor csak úgy cselekedtem, nem gondolkoztam ennyit, mint most és most meg beülök a szobába és nem az az érzés jön rám mint régen, hogy "unatkozom", hanem valami más..elkezdek agyalni hülyeségeken..régen meg nem, hanem azon ami aktuális volt, most meg már lassan két hete úgyanazokon és teljesen felemésztem magam..a sport sem segít, foci edzésen is úgyanúgy gondolkodom..és amikor beszélek róla akkor egyre jobban zavar a dolog és kezdek idegeskedni, hogy már nem vagyok normális.

Mit csináljak? Vagy csak túlgondolkodom?! Majd elmúlik? Sokat foglalkozom magammal?


17/F


2014. máj. 11. 14:56
 1/10 anonim válasza:
A rosszullét lehet egy erősebb vírus,amit kicsit túldramatizáltál. A gondolkodás miatt meg ne aggódj, lehet, hogy csak kezdesz komolyodni. Még mindig jobb, mintha nem lennének saját gondolataid... :)
2014. máj. 11. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a választ! :)

Igen, azóta már jobb az étvágyam is stb. valószínűleg egy vírus :)

2014. máj. 14. 11:42
 3/10 anonim válasza:

Serdülsz, ez teljesen normális, nem kell pszichológus.:)

Most furi, de majd megszokod :)

2014. máj. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Igen, Hála Istennek jó családi hátterem van, tehát anya is és apa is nagyon megértőek, nagyon sokat beszélgetek velük.

Vannak barátaim, sportolok. Nincs semmire panaszom, csak picit pozitívabban kéne látnom a világot :)

És fura, hogy kezdek komolyodni. például, már a barátok közt sem érdekel úgy mint eddig..És ezeken sokat agyalok, hogy miért van így vagy hogy milyen volt régen stb..

2014. máj. 15. 13:00
 5/10 A kérdező kommentje:
de én mégis azt hiszem, hogy velem van a baj..nem hagy nyugodni a dolog. anya szerint túl sokat agyalok ezenn..:s
2014. máj. 15. 19:47
 6/10 anonim válasza:
De cuki vagy :) Szerintem csak beképzeled nagyrészét.
2014. máj. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Miért sajnáltatod magad? Az, hogy gondolkozol teljesen normális. Nem értem a problémádat.
2014. máj. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Anyáék is ezt mondják. Ráadásul tegnap olvastam a pánik betegségről és most nagyon furán érzem magam, félek hogy pánik beteg vagyok meg ilyenek..
2014. máj. 17. 10:09
 9/10 anonim ***** válasza:
a rosszullét vírus lehet.ezeken a dolgokon meg ne agyalj ! menj el barátaiddal valahová és csináljatok olyat ami leköt.esetleg szüleiddel is elmehetsz valahová hogy eltereld a gondolataidat. nézz meg jó filmeket.ne ülj bent és agyalj.erre gondolj úgy hogy ez a felnőtté válás része.
2014. máj. 17. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha beszélsz egy pszichológussal, attól nem lesz semmi bajod és remélhetőleg megnyugszol. A barátok köztöt meg ne sajnáld :)
2014. máj. 31. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!