Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Rossz kisugárzás csúnya,...

Rossz kisugárzás csúnya, pattanásos bőr miatt vagy hosszantartóan rossz közérzet miatt pattanásos bőr? Hogy lehet ezen javítani?

Figyelt kérdés

azért ehhez a témakörhöz írok, mert úgy vélem hogy a fejembe kéne rendet raknom és akkor lehetne szép a bőröm ,a többi betegség mellet(amit szintén valószínűnek tartok hogy a gondolataim miatt alakultak ki)..


az utóbbi időben, a másoknak megfelelni érzés, senkinek nem kelleni érzés, magány, életuntság, színészkedés voltak jelen az életemben, most már itt az idő megváltozni és próbálom ezeket a betegségeket is úgy felfogni hogy egy jel arra hogy vmit nagyon de nagyon rosszul csinálok és addig örülök míg nem vagyok rákos..


viszont így dupla olyan nehéz vidámnak lenni- ennek ellenére átlagosan nézve jobban érzem magam mint 2-3 éve mivel elkezdtem tudatosan tenni a dolgaimat és mindent pozivivan felfogni amit csak tudok - , emésztéssel vannak gondjaim, puffadás,szélgörcs,hasmenés..elvileg vesekövem van ami okozza a heti 1-2 szeri szabad szemmel láthatóan véres hugyozást, meg az arcbőröm rettentően pattanásos, srác létemre kenegetem magam anyám sminkcuccaival - tudom hogy szánalmas, de ne akarjátok meg tudni milyen érzés az mikor egész nap ülsz a suliba és habár nem szól meg senki borzasztóan zavar hogy nekem miért ilyen a bőröm-


bőrgyógyász , azok mind idióták, csak a felszínt kezelik nem pedig azt ami okozza a gondot, meg most hiába mennék el, csak átmenetileg oldaná meg


volt már valaki hasonló helyzetbe?

ha vhogy meg tudnám oldani hogy ne látszanának a pattanások(a krémmel egy fokkal jobb de nem sokkal) , jobb életem lenne, jelenleg azt szoktam hogy lefekszem az ágyra és elképzelem hogy sima a bőröm, hogy addig se gondoljak arra hogy "miért pont én?" tudom, születhettem vna 1 lábbal is


na most is átcsaptam negatívba, pedig alapvetően pozitívan gondolkodok, kitartó személyiség vagyok, de ezek a dolgok rettentően legyengítenek, és elveszik a kedvem az élettől


18f



2012. ápr. 6. 17:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát kamaszkorban a hormonális változás hatására sok embernek pattanásos a bőre. Bőrgyógyász Roaccutan kezeléssel tud látványos javulást elérni. Egyébként pedig önbizalomhiányra utalhat szerintem, azon kellene dolgozni, illetve szexuális energiák levezetését kéne még kitűzni célul.
2012. ápr. 6. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát ledöbbentem. Most ez olyan, mintha a saját írásomat olvasnám, csak én lány vagyok, de veled egy korú.

Ugyan ez: megszaporodtak a pattanásaim(pedig kezelem az arcom nem is olcsó cuccokkal), ekcémás lettem, baromian száraz a bőröm, fáj már mozogni is. Folyamatos hasmenésem van, de ha nincs akkor szorulásom....

Kb 3 éve tudtam meg, hogy pánikbeteg vagyok(előtte is voltak tünetek, de rohamok nem,most viszont ezek is megszaporodtak). 5éve bulémiás vagyok. Szóval gondolom nekem is lelki eredetű. Ez nagyon durva. Nem hittem ezekben sosem... :X

Én sosem voltam pozitív ember, 13éves korom óta kezel pszichológus... :/

Kineziológust keress fel szerintem...(bár én még nem voltam ott sosem, anyum ajánlotta már nekem is, ő ilyen Reikis meg ilyenek...) És méregteleníts(mustármag kúra pl)...

Pontosan tudom, mit érzel.

18L (bocsánat a regényért.)

2012. ápr. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
a "véres hugyozás" szóig azt hittem hogy lány ír....
2012. ápr. 9. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

nem tudom mit fogok csinálni, de olyan fos, sehova nincs kedvem menni, az unalmas napok száma megszaporodott azóta..

én szerintem sosem voltam olyan húde negatív hogy ezt érdemelném, ezért nem értem.sőt jobban érzem magam összességében mint tavaly. pedig akkor egy fokkal szebb volt a bőröm


3. köszönöm a remek kommentet, remélem örül a fejed

2012. ápr. 9. 18:31
 5/5 anonim ***** válasza:

Természetesen segíthet az agykontroll:

Elme tükre technika: [link]

Napközbe valószínűleg több ezer gondolatod van. Ürítsd ki az elmédet, és tartasd üresen, és csak olyanokra koncentrálj, hogy: "Teljesen tiszta az arcbőröm" stb. Olyanra nem szabad gondolni, hogy pattanásos vagy jelenleg, vagy ilyesmi. Ha valakivel beszélsz, akkor is úgy kell magadban tudatosítanod, ahogy néz rád, hogy tiszta az arcod. Ez a legnehezebb, és a legfontosabb. Ne nagyon nézegesd magad tükörbe, inkább képzeld el magad pattanásmentesen. Egyébként nem tudom, hogy hallottál -e a vizeletterápiáról, én azt ajánlom, mondjuk véres vizelettel érdekes lenne... Sokan írták, és én is tapasztaltam, hogy ha vattára reggeli középsugaras vizelettel bekenned az arcod, akkor segít a pattanásokon, miteszereken. Valakinek csak ez segített, pedig már mindent kipróbált (kozmetikus, bőrgyógyász stb.). Inni is lehet a vizeletet, keress utána a neten a témának, ha érdekel. A vizeletívás a belső problémákat szünteti meg (mindent, kivétel nélkül, még olyan betegséget is, amiről nem is tudsz) kb. 2 hónap múlva teljesen.

2012. ápr. 10. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!