Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Hogyan lehet kilépni a testből?

Hogyan lehet kilépni a testből?

Figyelt kérdés
Úgy, hogy utána visszalehessen térni a testedből, egyszóval időszakosan szakad meg a kapcsolatot a materiális síkkal.

2014. máj. 13. 18:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
47%
Hát... Szerencsésebb esetben a hüvelyen át, a rosszabbik esetben a hason keresztül, császármetszéssel.
2014. máj. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
38%
Hívd ki a mentőket és lőd le magad a mentősök biztos megmentenek és a túlvilágot is láthatod ennyi. :D
2014. máj. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Mysterion777 ***** válasza:
81%

Asztrális császármetszés az halállal jár, mert elszakad az ezüstfonál, kapcsolat a fizikai testtel. De végtelen messzeségbe lebeghetsz anélkül hogy ez megtörténjen, mert végtélenségig nyújtható.

De van egy könyv több mint 100 standard technikával (asztrális kivetülés, OOBE).

2014. máj. 13. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
9%
Ezüstfonál, istenem... :D
2014. máj. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a harmadik hozzászólónak. A többit lepontoztam. Ateistákat, szkeptikusokat nem kérek.
2014. máj. 13. 19:49
 6/12 anonim ***** válasza:
80%

kérdező, van egy nagyon jó könyv a témában!

egy orvos-pszichológus írta.

dr bruce goldberg: asztrálutazás kézikönyve

hosszú, de mire átnyálazod, megérted, hogy mindez miként működik!

azt én sem értem, hogy ilyen agyatlanok, miért írnak ide, mikor a témához semmi közük!

2014. máj. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

"Köszönöm a harmadik hozzászólónak. A többit lepontoztam. Ateistákat, szkeptikusokat nem kérek."


Első válaszoló vagyok. Jelentem: Sem ateista, sem szkeptikus nem vagyok.

2014. máj. 13. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Én csak a saját tapasztalatomat tudom leírni, bár én nem tudatosan csináltam, nem is akartam, hogy megtörténjen, csak spontán jött.

Szóval az a lényeg, hogy ténylegesen el kell aludnod, viszont olyan időpontban, amikor általában nem szoktál, mondjuk ebéd után. Természetesen erre nincs mindig idő, én is nagy ritkán, hétvégenként tudtam csak megtenni.

Az elméletem az, hogy mivel olyan időpontban alszol, amikor nem szoktál, ezért a belső biológiai órád szerint ébren kellene lenned, és ezért az én tudat egy része teljesen éber marad, jóllehet a fizikai tested alszik.

Így történt meg velem, hogy aludtam, mégis a szoba ajtajában találtam magam, bámultam kifelé, mint az a bizonyos borjú, mivel egy teljesen más valóságban találtam magam, pedig a szoba meg minden ugyanaz volt körülöttem.

Vagy volt olyan, hogy nem tudtam eldönteni, hogy a fizikai testem milyen pozícióban fekszik az ágyon, mert a "másik" testemmel térdeltem, ültem, meg mozogtam.

2014. máj. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
A lenyeg: a testnek maximalisan el kell lazulnia, mint alvaskor. Viszont az entudatot eberen kell tartani, nem ugy mint amikor alszunk, hanem azon a szinten, amin ebrenletkor vagyunk. Ebben az allapotban egy helyszinre koncentralni, elkepzelni, erezni, hogy ott vagyok. Vagyis a kepzelet es akarat erejevel oda kihelyezem az eterikus/asztral testem.
2014. máj. 15. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Elisa1234 válasza:
Én is csak hyakorlom ezt az egész testelhagyást de ez az én tapasztalatom: ne este próbálkozz a testelhagyással mert akkor fáratt vagy! Mongyuk reggel amikor felébrecc dőj vissza és ne gondoj egyszerűen semmire! Csak arra figyej ahogy veszed a levegőt! Amikor már az elméd kitusztult érezd azt, hogy pihe könnyű vagy. Nekem már sikerült ezzel a mócerrel gyakorolnom, csak én valahogy a szememet nem tudol ellazítani és nem tudok kilépni :| sok kitartás kell hozzá és gyakorlás! Remélem segítettem és sok sikert! :)
2014. szept. 27. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!