Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Testből kilépés és szellemek....

Testből kilépés és szellemek. Valaki megindokolná?

Figyelt kérdés
Sokan írjátok, hogy léteznek szellemek, láttátok őket, beszélnek hozzátok stb., de ha nincs agyuk, hogyan gondolkoznak, ha ezek átlátszó valamik, akkor nyelvük sincs beszélni. Meg egyáltalán miből vannak? Másik dolog amiről ma olvastam, egyébként érdekel a téma, a paralízis és a testből kilépés. A paralízis tudományosnak tűnik nekem elhiszem, megtapasztalni azért nem akarom :D de a testből kilépésnél írtátok, hogy tudtok menni, miközben a testetek az ágyon marad, meg repülni, meg mindenfele láttok (gömblátás azt hiszem), de ha nincs veletek a testetek, akkor szemetek sincs, mivel láttok? meg mivel dolgozzátok fel a dolgokat, ha "az agyatok sincs nálatok". Nekem ez kicsit furcsa. Érdekelnek ezek a dolgok, csak ha belegondolok, nem nagyon értem, hogy létezik-e ez, vagy sem. Kíváncsi vagyok, hogy hogyan indokolnátok meg ezeket a dolgokat.

2014. ápr. 12. 13:54
 1/6 anonim válasza:
Kérdező, egy másik jó kérdés, hogy a gondolataink hogy tudnak "kilépni" a testünkből. A gondolatok bizonyítottan az agyban játszódnak le, az idegsejtek által. Akkor meg hogy a csudába lehet a testen kívül gondolkodni? A levegőben apró neuronok lebegnek?
2014. ápr. 12. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ez is egy jó kérdés. Olyat is olvastam, hogy valaki kilépett a testéből, leírta egy papírra a parkoló kocsinak a rendszámát, felkelt, és megegyezett a leírttal, tehát nem álmodott... Aha, csak hogyan fogta meg a tollat, hogyan írta le? Ugyanígy a szellemek. Hogyan dobálnak tányérokat, meg hogyan lehet hallani a lépteiket?
2014. ápr. 12. 14:36
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem vagyok kifejezetten szkeptikus, nem nézem hülyének azokat akik ezeket csinálják (Kivéve a TV-s asztro show és társait), csak hozzanak fel ellenérveket. Lehet hogy pár év, évtized múlva ez olyan természetes dolog lesz, mint ahogy a madár repül, régen nem tudták hogyan, de nekem ez elég furcsa.
2014. ápr. 12. 14:37
 4/6 anonim ***** válasza:

A szellemed, ami valójában egy sokkal intelligensebb entitás mint te magad itt emberként, nem igényel fizikai testrészt, hogy az "agya" maradéktalanul működjön. Magasabb rezgésszámon létezel, a fizikai világ egy próba, amire a saját szellemed vállalkozott.


A testből kilépés tudomásom szerint az asztráltesteddel történik, amire szintén nem hatnak a fizikai törvények. A szellemi szemeiddel(harmadik szem) látsz ebből az állapotból, ami a fizikai formádban a homlokod közepénél, beljebb található a koponyádban. Ez a látás minden olyan dolgot lát, amit az emberi tested sosem lesz képes érzékelni. Az egyik legnagyobb érdekessége talán, hogy 360 fokosan vagy képes érzékelni(sosem próbáltam, egyenlőre én se vagyok képes elképzelni).


Ebből sok mindent megtudhatsz, tovább nincs kedvem boncolgatni, egyrészt mert talán nem veszed komolyan, másrészt mert már mindenhova leírták százszor ha nem többször.


(Nem véletlenül üldözte a keresztény egyház a "boszorkányokat", hiszen ők épp abban az emberi állapotban voltak, akik már a spiritualitás ösvényét erősen járták, ezáltal meg bírtak bizonyosodni olyan dolgokról, amit az egyház kézzel lábbal titkolt, és ennél nagyobb vétek nem létezett ellenük. Ezzel nem szeretnék egy keresztényt sem megsérteni, azonban tudnotok kell, hogy még egy ilyen förtelmes vallás, ami az emberek félelmén és tudatlanságán szerezte meg a hatalmát továbbá a vagyonát, nem létezik.

2014. ápr. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"A gondolatok bizonyítottan az agyban játszódnak le, az idegsejtek által."


Mint ahogy az érzelmek is kémiai folyamatok. Mármint az eredménye, nem az eredete. A gondolatokkal is hasonló lehet a helyzet.

2014. ápr. 13. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Olvasgattam ezeket a dolgokat, már több napja nem alszom, mert félek :/ :D
2014. ápr. 14. 15:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!