Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Képesség vagy hallucinálok?

Képesség vagy hallucinálok?

Figyelt kérdés

Pár hónapja éjszaka nyitott szemmel feküdtem az ágyon, mire egyik percben erős rossz érzés és enyhe fejfájás tört rám.

Úgy döntöttem, hogy a másik oldalamra fordulok, de amint felemeltem a fejem, kishíján szívrohamot kaptam.

Egy fehér ruhás fekete hajú fiatal lány állt az ágyam mellett. Nem szólt semmit, csak óvatosan kinyújtotta a kezét felém.

Rögtön felpattantam és arrébb húzódtam, de megszólalni nem tudtam. Pár pillanat múlva a jelenség eltűnt.

Nem ez az első eset, kiskorom óta rendszeresen történnek furcsa dolgok velem és a környezetemben élőkkel.

Nemrég egy kb 5 éves kislány jelent meg az ágyam mellett, szétroncsolt véres arccal, és mosolyogva.

Máskor nem öltenek testet, csak hangok formájában adják a tudtomra a jelenlétüket.

Parkettán végigpattogó gyöngyök hangjához hasonló zaj, majd egy női sikoly, utána pedig férfibeszéd, riadt, ismeretlen nyelven beszélő hangok, egymás szavába vágva.

Máskor puffanás szerű zajok a másik szobából, mintha valaki könyveket hajigálna a szőnyegre.

Egyszer este az ablakban a fehér függönynél láttam feltűnni egy sötétszürke, köd szerűen gomolygó gömb alakú valamit. 15 cm-nél nem lehetett nagyobb. Egy darabig bámultam, mert nem bírtam rájönni, mi ez. Egyszer csak észrevett, és elindult felém. Amikor láttam, hogy szó szerint átmegy a tárgyakon, nagyon beparáztam. Arrébb húzódtam az ágyon, és sikítani akartam, de nem jött ki hang a torkomon. Amikor már majdnem odaért hozzám, meggondolta magát, és eltűnt a semmibe.

Lakáson kívül is előfordultak már hasonló esetek.

Egyszer este anyukámmal sétáltunk haza. Épp be akartunk fordulni egy utcába, amikor hirtelen reflexből félrehúztam anyukámat. Ebben a pillanatban egy kb 180 magas árnyékalak rohant el mellettünk. Anyukám nem látta, csak negatív jelenlétet érzett.

Jobbnak láttuk, ha inkább hazamegyünk.

Hazafelé úton sem múlt el a rossz érzés. Árnyékok jelentek meg és tűntek el, egyeseknek egészen emberi alakja volt. Láttam valamit a hídról a folyóba ugrani, ami azonban nem ért földet (vizet), zuhanás közben eltűnt, majd megjelent a híd túloldalán szemben velem.

A dolog azonban nem csak engem érint. Hozzám közelálló személyek is gyakran panaszkodnak hasonlókra.

Anyukám mondta, hogy kevéssel a születésem után rémálmok és látomások gyötörték, lények tűntek fel, majd tűntek el a szobában, ahol aludtam.

(Kizárhatjuk a feltételezést, miszerint anyukámat megviselte a szülés és a baba körülötti teendők, mivel apukám is ugyanerre panaszkodott.)


2014. júl. 6. 15:28
 1/6 anonim ***** válasza:

Lehetséges, hogy tisztánlátó vagy... kb. így hívják az okkult tudományokban az állapotodat.

Mindenesetre érdekes, amiket írsz.


...

Információ:

az egyébként csak mese, hogy ez az egy "valóság" (=érzékelési tartomány) létezik, amit mi általában érzékelünk.

Amit mi érzékelünk, az kb. az érzékelés beavatatlan (=profán) szintje.


Ezekkel az érzékelési képességekkel valószínűleg születni kell és nem feltétlenül taníthatók - mint ahogyan sokan gondolják.

2014. júl. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
76%
látó vagy:) nem vagy egyedül. én is látom a szellemeket nagyon kicsi korom óta. szokd meg; és ha félsz mondd meg nekik és valamennyire elcsendesednek. legalábbis nálam. 13/L
2014. júl. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Túl sok Szellemekkel suttógókat néztél! :) Írj egy könyvet.. :D
2014. júl. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

nekem is van ilyen képességem,bár nem ilyen magas szinten..

igen valóban látó vagy,vagy túl sok a negatív energia a lakásban.érdemes lenne levetetni,mert akik korábban éltek a lakásban/házban,valami miatt nem tudnak átjutni a tulvilágra és segítségedet kérik ehhez vagy nem tuom.én erre tudok gondolni..

2014. júl. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Tisztánlátó vagy. Én is az vagyok, csak én állandóan látok nemcsak bizonyos időközönként. Ezek a lények nem támadhatnak rád, de ha zavarnak, aludj kislámpánál, úgy nem fogod őket látni.
2014. júl. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
engem kiskorom óta kísérnek ezek a lényeg/szellemek és mivel még kiskoromban buta voltam azt hittem ez természetes úgyhogy nem zavartak,nevettem rajtuk mikor megtudtam mit jelent a félelem,fájdalmak kicsit megijedtem hogy megtudnának sebezni csak vissza fojtják magukat ekkor kb 10 éves voltam suliban meséltem erről a haveroknak és akkor jöttem rá hogy csak én látom őket.Már nem félek tőlük.Gyakran játszom ijesztő játékokkal ez még menőnek is tűnt hogy a játék igazi.ma(32 évesen) észre se veszem őket ha pl. megyek ki a hűtőhöz és elállja az utam valami csak keresztül megyek rajta.Viszont feltűnt hogy a kutyám ráugat/morog valamennyi lényre. mp3-mal vagy valami hasonlóval elnyomhatod a hangokat
2014. júl. 24. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!